به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، به همت باشگاه تیراندازی باکمان پارت ارچری،هیئت استان تهران وهمکاری شرکت پترو کیمیا گر راد وبا حضور ۲۳۰ کماندار از استان های اصفهان، البرز، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، تهران، زنجان، قزوین، چهارمحال و بختیاری، کرمان، همدان، مازندران، قم، لرستان و یزد در رشته ریکرو و به مناسبت هفته بسیج و یادواره شهدا مدافع حرم در سالن یادگار مجموعه ورزشی انقلاب در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان و در دو بخش بانوان و آقایان برگزار شد که نفرات اول تا چهارم به شرح ذیل مشخص شدند و مدال وجوایز نقدی خود را توسط محمدعلی شجاعی رئیس فدراسیون، بهرام ملکی مدیرعامل شرکت پترو کیمیا گرراد، بختیاری دبیر هیات استان تهران و عماد خلج مسئول برگزاری مسابقات دریافت نمودند.

بر همین اساس و در قسمت ریکرو دختران
۱_نازنین زهرا جمالزاده از تهران ۲_کیانا فرزان از آذربایجان شرقی ۳_مطهره پور برقی از تهران ۴_کیانا کاظمی ازتهران توانستند عناوین اول تا چهارم را از آن خود کنند.

در بخش ریکرو پسران و در رده سنی نوجوانان
۱_امیر یزدانی از اصفهان ۲_ دانیال ملاح از آذربایجان شرقی ۳مهدی سرخوش از کرمان ۴_ ماهان جلالوند ازتهران چهار نفر نخست این بخش بودن که توانستند بالاتر از سایر رقیبان خود قرار گیرند.

در بخش ریکرو بزرگسالان بانوان
۱_ آیتک جلوسیان از آذربایجان شرقی ۲_ الهه لطیفی از تهران ۳_ آرزو عسگری از تهران ۴_ قاضیانی از تهران بر سکوهای اول تا چهارم ایستادند.

در بخش ریکرو بزرگسالان آقایان
امیر رضا صفایی پور از اصفهان ۲_ میلاد وزیری از آذربایجان شرقی ۳_ عرفان ارژنگی پور از آذر بایجان شرقی ۴_امید ابراهیمی صدر آبادی از تهران توانستند عناوین اول تا چهارم را کسب کنند.

مسابقات کامپوند امروز برگزار می شود.