به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، رئیس انجمن دوومیدانی فدراسیون جانبازان و معلولان در این خصوص گفت: این جلسه برای بررسی فنی تقویم ورزشی سال ۱۳۹۶ انجمن دوومیدانی و جلسه برون مرزی مسابقات بین المللی در فدراسیون جانبازان و معلولان برگزار شد که طی آن شرکت در چهار مسابقه خارجی به تصویب رسید.

بهمن رضایی افزود: در این جلسه مقرر شد تیم ملی در مسابقات جهانی که اردیبهشت ماه سال آینده در تایلند برگزار می شود، شرکت کند. همچنین حضور در مسابقات کشورهای اسلامی نیز به تصویب رسید که این رقابت ها در ماده پرتاب دیسک و در کلاس های ۵۶- F و ۵۷-F و در باکو برگزار خواهد شد.

وی همچنین به پیکارهای مهم جهانی اشاره کرد و اظهار داشت: دو رویداد جهانی مهم را نیز در پیش داریم که تیم ملی بزرگسالان در مسابقات جهانی شرکت می کند که تیرماه در لندن برگزار می شود و تیم جوانان نیز مردادماه در مسابقات جهانی شرکت می کند که در سوئیس انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: حضور تیم ملی در مسابقات تصویب شده است و تنها باید اسامی را اعلام کنیم که پس از بررسی رکوردهای ثبت شده توسط ورزشکاران از سوی کمیته فنی اعلام خواهد شد.

رئیس انجمن دوومیدانی فدراسیون جانبازان و معلولان درباره شرایط سارا عبدالملکی برای شرکت در مسابقات سال آینده گفت: وی نیز به همراه سایر ورزشکاران تمرینات خود را در زیر نظر مربی خود انجام می دهد و برای شرکت در مسابقات بین المللی باید در مسابقات باشگاهی و انتخابی سال آینده شرکت کند که به مسابقات جهانی بزرگسالان نمی رسد اما به بازی های پاراآسیایی اندونزی خواهد رسید.