به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، رقابت های بین المللی جایزه بزرگ کشتی فرنگی جام حیدر علی اف، از صبح امروز(شنبه) در شهر باکو آذربایجان در حال برگزاری است.

چهار نماینده ایران در این رقابت ها به مصاف حریفان خود رفته اند که نتایج آن ها تاکنون به شرح زیر است:

در وزن 66 کیلوگرم محمد مراد الیاسی در دور اول مقابل شماگی بولکوادزه دارنده مدال برنز المپیک از گرجستان با نتیجه 2 بر صفر شکست خورد. وی باید منتظر حضور این حریف روس در دیدار فینال باشد تا شانس ادامه کار در گروه بازنده ها را داشته باشد.

در وزن 71 کیلوگرم عظیم گرمسیری در دور اول به مصاف بالینت کورپاسی از مجارستان رفت و با نتیجه 2 بر صفر مغلوب این کشتی گیر شد. گرمسیری در صورت حضور حریفش در دیدار فینال، می تواند برای کسب مدال برنز به کار خود در گروه شانس مجدد ادامه دهد.

در وزن  75 کیلوگرم محمدعلی گرایی در دور نخست مقابل زورابی داتوناشویلی از گرجستان با نتیجه 6 بر 3 شکست خورد و باید منتظر حضور این حریف در دیدار فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار برای کسب مدال برنز را داشته باشد.

در وزن 98 کیلوگرم امیر حسین حسینی در دور اول با قرعه استراحت روبرو بود وی در دور دوم مقابل آراز حسن اف از آذربایجان با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید و راهی دیدار نیمه نهایی شد.

این رقابت ها امشب با معرفی نفرات برتر به پایان می رسد.