به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، رونالدینیو هنوز عاشق میلان است. وی دقایقی پیش این عکس را در پیج اینستاگرام خودش گذاشت.

رونالدینیو  در ژوئیه ۲۰۰۸ رونالدینیو پیشنهاد ۲۵.۵ میلیون پوندی منچسترسیتی را رد کرد تا به باشگاه ایتالیایی آ.ث. میلان با مبلغ ۲۲.۰۵ میلیون یورو و دستمزد ۶.۵ میلیون یورو بپیوندد. با توجه به اینکه شماره ۱۰ توسط کلارنس سیدورف پوشیده می شد، رونالدینیو شماره ۸۰ که سال تولد او بود انتخاب کرد.

وی نخستین گل خودش را برای میلان در تاریخ ۲۸ سپتامبر در شهرآورد دلا مادونینا مقابل اینتر میلان به ثمر رساند که با برد ۱-۰ میلان همراه بود. در تاریخ ۱۹ اکتبر ۲۰۰۸ او دو گل مقابل سمپدوریا به ثمر رساند. در مرحله گروهی لیگ اروپا رونالدینیو یک گل در دقیقه ۹۳ مقابل براگا به ثمر رساند تا میلان برنده به رختکن برود.

رونالدینیو فصل ۰۸–۲۰۰۷ را با ۱۰ گل در ۳۲ بازی در مجموع تمام مسابقات به پایان رساند. بعد از عملکرد خوبش در ابتدای فصل، رونالدینیو مشکل تناسب اندام پیدا کرد و بیشتر بازی ها را از روی نیمکت شروع میکرد تا پایانی نا امید کننده در آخر فصل با میلان داشته باشد. نداشتن از خودگذشتگی، مهمانی های دیر وقت شبانه و نبود روش زندگی حرفه ای ورزشکارانه باعث اتقاداتی شد، مانند کارلو آنچلوتی مربی اش در میلان که گفت: افت رونالدینیو مرا متعجب نکرد. وضعیت فیزیکی او بی ثبات است اما درباره استعداد او شکی نیست.

photo_2016-11-26_16-26-57