به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، شهلا بهروزی راد در این خصوص اظهار داشت: مسابقات قهرمانی جهان مردادماه در کشور جمهوری چک و مسابقات قهرمانی آسیا مهرماه در کشور چین برگزار می شود و ما در اردوهای تمرینی زیر نظر مسعود مهدوی نیا برای حضور موفق در این رقابتها آماده می شویم.

وی افزود: مرحله دوم اردو ۲۱ روزه است و احتمالاً به دلیل سرمای هوا بعد از تمرین یک هفته ای به قشم رفته و تمریناتمان را ادامه می دهیم.

نخستین قایقران پارالمپیکی ایران هدفش را از حضور در اردوهای آمادگی، حضور پرقدرت در بازیهای پارالمپیک توکیو دانست و اظهار داشت: هدفم حضور موفق در بازیهای پارالمپیک است، اما پیش از آن باید در سه مسابقه قهرمانی جهان و سه مسابقه قهرمانی آسیا شرکت کنم.

وی ادامه داد: شرایط برای حضور در این مسابقات خیلی خوب و مهیا است و مشکل قایقم هم برطرف شده است. امیدوارم در این مسابقات بتوانم رکورد خوبی را به ثبت برسانم و نتیجه خوبی کسب کنم.

بهروزی راد که از نتایج کسب شده در بازیهای پارالمپیک ریو راضی به نظر نمی رسد، گفت: از خودم انتظار بیشتری داشتم و فکر می کنم به نتیجه مورد نظرم دست نیافتم با این حال امیدوارم تجربه ای که از بازیهای پارالمپیک کسب کردم باعث پیشرفت من در مسابقات بعدی باشد.

وی در پایان افزود: در بازیهای پارالمپیک برزیل شرایط جوی و جهت باد بر روی من که در خط اول مسابقه می دادم تاثیر بیشتری داشت و باعث شد نتوانم به فینال راه یابم. از طرف دیگر اختلافات صدم ثانیه ای نیز در این امر موثر بود، اما در مسابقات قهرمانی آسیا ازبکستان شرایط خیلی خوب و مهیا بود و توانستم همان رکوردی را که در مسابقات جهانی آلمان به ثبت رسانده بودم را تکرار کرده و صاحب مدال طلا شوم.