به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم رئال مادرید شب گذشته موفق شد در یک بازی سخت و جذاب، سه امتیاز شیرین را در سانتیاگو نگه دارد تا رکورد شکست ناپذیری این تیم به 35بازی برسد.

رئال در این بازی با گل زیبای موراتا در دقیقه50 از حریف سرسخت خودش پیش افتاد اما درادامه روی دو ضد حمله غافلگیر شد تا بازیکنان این تیم در دقایق 63و65 دروازه شان را باز شده ببینند.

پس از اینکه رئال دوبریک عقب افتاد، زیدان با تعویض های خودش توانست جریان بازی را کاملا عوض کند و با آمدن مارسلو در دقیقه81، رئال کاملا در حالت هجومی قرار گرفت و فشار روی دروازه حریف را چند برابر کرد تا اینکه در دقیقه84، گل ماریانو بازی را به تساوی کشاند.

پس از این گل نیز رئال بازی را یک طرفه کرد تا اینکه سرخیو راموس در دقیقه92، گل سوم رئال را به ثمررساند تا دیپورتیو از خانه رئال با دست خالی خارج شود.

لوس بلانکوس با این پیروزی صدر لالیگا و فاصله 6امتیازی خودش با بارسا را حفظ کرد.

بازی با دیپورتیوو دومین مسابقه پیاپی در لالیگا بود که با گل راموس بعد از دقیقه90، نتیجه برای رئال عوض شد. کاپیتان یک تیم فوتبال بودن فقط بستن بازوبند و ایراد گرفتن از جوانان تیم نیست و راموس این روزها با تلاشی که داخل زمین برای تیمش می کند هم تیم را وادار به تلاش بیشتر می کند و هم اینکه به عنوان رهبر داخل زمین، تیمش را از شکست نجات می دهد. او در واقع فرمانده بودن را به خوبی بلد است و با جنگندگی خودش روحیه جنگندگی تیمش را هم بالا می برد.