به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، هفته هفتم  دور رفت بیست و پنجمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان جام «شهدای منا» روز چهارشنبه با برگزاری 8  دیدار در شهرهای مهاباد، قزوین، آمل، تهران، بجنورد، کاشان و اصفهان پیگیری شد.

در گروه یک این رقابت‌ها تیم والیبال مقاومت فرمانداری مهاباد در خانه به مصاف شهرداری جوان ارومیه رفت و در پایان این دیدار با حساب 3 بر صفر مغلوب میهمان خود شد. مهابادی ها 3 ست پیاپی را با نتایج 25 بر 18، 25 بر 23 و 25 بر 22 به تیم شهرداری جوان ارومیه واگذار کردند. گفتنی است این دیدار به دلیل درگیری لفظی بازیکنان دو تیم زمانی نزدیک به 8 دقیقه وقفه داشت.

دیگر دیدار گروه اول مسابقات را دو تیم سپهر الکتریک قزوین و عقاب سبلان به میزبانی قزوین برگزار کردند. در پایان این دیدار تیم سپهر الکتریک موفق شد میهمان خود را 3 بر یک مغلوب کند. تیم عقاب سبلان در ست دوم این مسابقه 25 بر 23 توانست میزبانش را مغلوب کند اما در ست‌های اول، سوم و چهارم با نتایج 26 بر 24، 25 بر 17 و 25 بر 21 نتیجه را به تیم سپهر الکتریک قزوین واگذار کرد. قزوینی‌ها با شکست سبلان به ششمین پیروزی خود دست پیدا کردند.

سومین دیدار گروه اول رقابت های لیگ دسته یک والیبال ایران عصر امروز به میزبانی آمل و بین دو تیم کاله جوان و کریمه قم برگزار شد. در این مسابقه هم میزبان موفق شد 3 بر صفر حریف خود را شکست دهد. کاله جوان در 3 ست متوالی با نتایج 25 بر 21، 25 بر 15 و 25 بر 21 از سد کریمه قم گذشت.

آخرین دیدار از گروه نخست این مسابقات را هم دو تیم عقاب تهران و اتحاد جوان همدان در تهران برگزار کردند.  نبرد بین دو تیم رده سوم و رده ششمی جدول رده بندی به سود میهمان یعنی تیم اتحاد جوان همدان به پایان رسید. همدانی‌ها 3 بر صفر و با نتایج 25 بر 23، 25 بر 22 و 26 بر 24 تیم عقاب تهران را مغلوب کردند.

**نتایج کامل گروه اول لیگ دسته یک والیبال در هفته هفتم به شرح زیر است:

مقاومت فرمانداری مهاباد صفر – شهرداری جوان ارومیه 3

سپهر الکتریک قزوین 3 – عقاب سبلان یک

کاله جوان 3 – کریمه قم صفر

عقاب تهران صفر – اتحاد جوان همدان 3

**جدول گروه یک در پایان هفته هفتم به قرار زیر است:
 
   شهرداری جوان ارومیه 7 برد و 20 امتیاز
    سپهر الکتریک قزوین 6 برد 15 امتیاز
    اتحاد جوان همدان 4 برد و 14 امتیاز
    مقاومت فرمانداری مهاباد 4 برد 12 امتیاز
    کاله جوان 3 برد و 9 امتیاز
    عقاب تهران 2 برد و 7 امتیاز
    عقاب سبلان 2 برد و 6 امتیاز
    کریمه قم بدون برد و یک امتیاز

در گروه دوم این مسابقات 4 دیدار برگزار شد. شهرداری بجنورد و بختیاری ورامین در چارچوب هفته هفتم این رقابت ها با یکدیگر به رقابت پرداختند که شهرداری بجنورد موفق شد 3 بر صفر به پیروزی رسید. 25 بر 21، 25 بر 14 و 25 بر 23 نتیجه 3 ست این دیدار بود که به سود بجنوردی‌ها تمام شد.

فرش محتشم کاشان و نیروگاه برق دامغان در کاشان برگزار کننده دیداری دیگر از هفته هفتم در چارچوب گروه دوم بودند. دیداری که 5 ست به طول انجامید و در نهایت تیم میزبان موفق شد 3 بر 2 برنده این مسابقه شود. کاشانی‌ها با این برد ششمین پیروزی خود را کسب کرده و در صدر جدول مسابقات باقی ماندند.

دیگر دیدار این هفته از رقابت‌ها که با حساب 3 بر 2 به پایان رسید و 5 سته شد را دو تیم ملوان تهران و گل گهر سیرجان برگزار کردند. این دیدار به میزبانی ملوان برگزار شد و در نهایت با پیروزی تیم میزبان به پایان رسید. تیم ملوان در ست‌ها  اول، سوم و پنجم حریف خود را شکست داد و ست‌های دوم و چهارم را به گل گهر سیرجان واگذار کرد.

رعد پدافند اصفهان و لاستیک بارز کرمان هم برگزار کننده چهارمین دیدار گروه دوم بودند که این مسابقه با حساب 3 بر یک به سود تیم پدافند اصفهان به پایان رسید.

**نتایج کامل گروه دوم لیگ دسته یک والیبال در هفته هفتم به شرح زیر است:

شهرداری بجنورد 3 – بختیاری ورامین صفر

فرش محتشم کاشان 3 – نیروگاه برق دامغان 2

ملوان تهران 3 – گل گهر سیرجان 2

رعد پدافند اصفهان 3 – لاستیک بارز کرمان یک

**جدول گروه دوم لیگ دسته یک در پایان هفته ششم بدین قرار است:
 
    فرش محتشم کاشان 6 برد و 17 امتیاز
    شهرداری بجنورد 5 برد و 16 امتیاز
    رعد پدافند اصفهان 5 برد و 15 امتیاز
    لاستیک بارز کرمان 5 برد و 13 امتیاز
    نیروگاه سیکل ترکیبی دامغان 3 برد و 10 امتیاز
    گل گهر سیرجان 2 برد و 7 امتیاز
    ملوان تهران 2 برد و 6 امتیاز
    بختیاری ورامین بدون برد و امتیاز