به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تیم های مختلف را صادر کرد.

لیگ دسته اول:
مسابقه دو تیم نساجی قائم شهر و فولاد یزد برگزار شد و از سوی محمود امیری سرمربی تیم فولاد یزد تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داور بازی که منجر به اخراجش شد، صورت گرفت. وی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

لیگ دسته دوم:
*مانیس عزیزیان مربی تیم پتروکیان شوشتر در دیدار تیمش برابر شهرداری فومن به دلیل فحاشی به داور از مسابقه اخراجش شد. وی به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*مسابقه تیم های بعثت کرم و بازیکنان رخ داد. بعثت کرمانشاه و اروند خرمشهر برگزار و از سوی تماشاگران تیم بعثت تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داور و بازیکنان تیم حریف مقابل رخ داد. این تیم به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین تیم بعثت کرمانشاه  به خاطر پرتاب سنگ توسط تماشاگرانش باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*حسین عبدی سرمربی تیم شهرداری اراک به دلیل اهانت به داور بازی شهرداری اراک و گیتی پسند به یک جلسه محرومیت از همراهی تیمش و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. تیم شهرداری اراک نیز به خاطر توهین تماشاگرانش به داوران باید 20 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. تیم گیتی پسند نیز به دلیل داشتن بیش از 5 بازیکن اخطاری، به مبلغ 24 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*دیدار تیم های نفت امیدیه و نفت و گاز گچساران برگزار و از سوی افشین کمایی- مربی تیم نفت و گاز گسچاران تخلفاتی مبنی بر ورود به زمین بازی، اعتراض به تصمیم داور و حمله ور شدن به داور رخ داد. وی به یک جلسه محرومیت و 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین سید عماد قاسمی بازیکن تیم نفت و گاز گچساران به دلیل حمله ور شدن به داور بازی به سه جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*مسابقه تیم های قشقایی شیراز و شهرداری اراک برگزار و از سوی محسن حنیفی مربی تیم شهرداری اراک تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داور که در نهایت منجر به اخراجش شد، صورت گرفت. وی به تذکر کتبی و 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. یاسر گودرزی بازیکن تیم شهرداری اراک نیز به دلیل حمله ور شدن به نماینده فدراسیون و تیم داوری به سه جلسه از محرومیت از همراهی تیم و 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.