به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مجید جلالی سرمربی پیکان در نشست خبری بعد از پیروزی مقابل سایپا اظهار کرد: سایپا امروز در نیمه اول منفی یک بود و در نیم ساعت آخر نیمه دوم نمره منفی 5 را گرفت. ما سعی کردیم بازی را در این دقایق در دست بگیریم و برنده بازی باشیم. در نیمه نخست بازی پایاپایی را شاهد بودیم اما در نیمه دوم موقعیت‌های بیشتری داشتیم و به تیر دروازه هم زدیم. در مجموع بازی خوبی بود و شاید به خاطر لغزندگی زمین، کیفیت بالایی نداشت. اما خوشحالم در پایان سه امتیاز را به دست آوردیم.

جلالی در پاسخ به این پرسش که آیا با کسب نتایج مناسب به فکر کسب سهمیه در پایان فصل هست یا خیر، خاطرنشان کرد: هدف ما حفظ تیم در لیگ برتر بود و تا نیم فصل به ثبات رسیدیم. شاید در نیم فصل دوم به فکر اهداف بزرگتری باشیم. ما در آینده تلاش می‌کنیم تا زمینه کسب این اهداف را به وجود آوریم. جوان‌های زیادی را به کار خواهیم گرفت و اگر به همین شکل اهداف را قدم به قدم و بدون شتاب‌زدگی برداریم آینده بزرگی را رقم خواهیم زد.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا در نیم فصل دوم تیمش را تقویت خواهد کرد یا نه گفت: به هیچ وجه این کار را نخواهم کرد. حتی اگر بخواهیم بازیکنی بگیریم سراغ جوان‌ها خواهیم رفت. شاید در یک پست بازیکن باتجربه جذب کنیم.

جلالی در پایان گفت: تمام پرسنل ایران خودرو همه جوره پشت ما هستند و جا دارد این موفقیت را به کارگران زحمت‌کش ایران خودرو تقدیم کنم