به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، رضا مهاجری سرمربی تیم پدیده مشهد پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل استقلال تهران اظهار کرد: ما بازی‌هایمان دیده نمی‌شود. تیم ما خوب بازی می‌کند ولی راحت سرمان کلاه می‌رود. در این بازی نیز مانند بازی با پرسپولیس دفاع وسط ما باز شد و گل خوردیم. این همان اشتباهی بود که در بازی با پرسپولیس کردیم.

او درباره بازی بعدی‌شان مقابل ذوب آهن گفت: همه بازی‌های ما دشوار است ولی در سه بازی آخرمان به خاطراینکه بازی‌مان پخش زنده می‌شد، بازیکنان تخلیه روانی شدند. البته خوشبختانه برای ریکاوری فرصت داریم. ما در نیم فصل دوم ۴ بازی از ۶ بازی اول‌مان در خانه برگزار می‌شود که امیدواریم در این بازی‌ها امتیاز بگیریم.

مهاجری گفت: بازی خوبی را از دو تیم دیدیم. استقلال از معدود اشتباهات ما استفاده کرد و باید بگویم که ما باید تلاش کنیم تا در کنار بازی خوب، به گل هم برسیم. ما سه بازی سنگین برابر تراکتور و پرسپولیس و استقلال را پشت سر گذاشتیم. متاسفانه در اواسط نیمه دوم افت بدنی داشتیم و در زمانی که دنبال تعویض بودیم تا از این مشکل بدنی جلوگیری کنیم، استقلال گل زد و بد از آن هم وقتی خواستیم گل بزنیم، این تیم شکل خودش را پیدا کرده بود و نتوانستیم به گل برسیم.