به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، علیرضا منصوریان سرمربی استقلال پس از بازی با پدیده و برد استقلال اظهار داشت: چند بازی را جلو بودیم و خودمان مقصر بودیم. راحت می‌توانیم در هر بازی گل بزنیم، غیر از دربی در همه بازی‌ها گل زدیم، نباید راحت گل بخوریم و باید آستانه تحمل در خط دفاع بالا باشد که راحت گل نخوریم.

وی ادامه داد: امروز تیم را جوانتر کردیم و زکی‌پور و حق‌دوست را به میدان فرستادیم. در حفظ خسرو حیدری تلاش می‌کنیم و کادر پزشکی قول داد که او را زود بازگردد و همین اتفاق هم افتاد. در بازی با تراکتور به خاطر تجربه به حیدری نیاز داشتیم. امروز هم نگران 15 دقیقه آخر بودیم چون آسیب‌ها در آن دقایق اتفاق می‌افتاد اما خوشبختانه امروز خوب سپری شد. 

سرمربی استقلال گفت: پدیده خوب بازی می‌کند و می‌دانستیم که امروز کار سختی داریم. بازی آسان برای ما وجود ندارد و همه تیم‌ها به خاطر اینکه دو بازی‌شان مقابل ما و پرسپولیس پخش مستقیم می‌شود انگیزه زیادی دارد. در این مسابقات باید تلاش‌مان را دوچندان کنیم.

منصوریان با اشاره به حضور هواداران گفت: دست آنها را می‌بوسم که در این هوای سرد آمدند و حمایت کردند. ما و بازیکنان داخل و کنار زمین تحرکاتی داریم، اما آنها ساکن هستند و بیشتر احساس سرما می‌کنند، امیدوارم شرمنده‌شان نشویم، اگر به روند رو به رشدی برسیم هوادار بیشتری هم می‌آید. 

وی ادامه داد: اگر از صخره نفت رد شویم، 2 تا 90 دقیقه تا فینال جام حذفی داریم. نفت تیم قدرتمندی است. دایی تیم منسجمی را جمع کرده است، هم ما و هم آنها شناخت کافی از یکدیگر داریم. بازی سخت و نفس‌گیری است، اما با این انسجامی که داریم می‌توانیم نتیجه بگیریم.