به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، در راستای فعالیت های فرهنگی کمیته ملی المپیک تعدادی از مسئولین این کمیته بهمراه تنی چند از ورزشکاران المپیکی و مربیان در غالب یک اردوی جهادی راهی استان هرمزگان شدند تا با مردم منطقه محروم بشاگرد دیداری صمیمی داشته باشند.

مهسا جاور، ملی پوش المپیکی رشته قایقرانی، گلنوش سبقت الهی ملی پوش المپیکی رشته تیراندازی، محمد جعفر مرادی ملی پوش المپیکی رشته ماراتن، پریسا جوادی ملی پوش تکواندو، فاطمه صفر پور مربی تیم ملی تکواندو بهمراه سردار مشایخی از پیشکسوتان ورزش، حسن مسجدی مسئول کمیته فرهنگی کمیته، طاهره علی آبادی نایب رئیس فدراسیون تیراندازی نفراتی هستند که در این اردوی جهادی حضور دارند.

قرار است ملی پوشان المپیکی ضمن دیدار با اهالی منطقه بشاگرد، کلاس آموزشی یک روزه تیراندازی و دوومیدانی را برای نونهالان و نوجوانان این منطقه برگزار کنند. هیات تیراندازی استان هرمزگان تجهیزات مربوطه را برای برپایی این کلاس تامین کرده است.

هدایای غیرنقدی از سوی کمیته ملی المپیک شامل البسه ورزشی نیز در این اردو به اهالی محترم منطقه بشاگرد اهداء می شود. همچنین کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک و سید محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو و عضو هیات اجرایی نیز بعد از ظهر امروز راهی بشاگرد شده و فردا با مردم محروم بشاگرد دیدار و گفتگو خواهند داشت.