به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، حسین شمس پیشکسوت و سرمربی اسبق تیم ملی درباره میزبانی جام جهانی فوتسال با خبرنگار برنا صحبت کرد

وی با بیان اینکه اگر مسابقات جام جهانی فوتسال در دو شهر ایران برگزار شود مناسب است، بیان کرد: امکانات مورد نیاز برای میزبانی باید فراهم شود. سالن فوتسال تهران و اصفهان می تواند گزینه های خوبی برای میزبانی مسابقات جام جهانی باشد، فقط باید در این راستا امکاناتی که مورد توجه فیفا است فراهم شود. باید بگویم حمایت های مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان از فوتسال و تلاش برای کسب میزبانی جام جهانی قابل تحسین است.

شمس با اشاره به اینکه ایران از حضور تماشاگران در مسابقات است، افزود: ایران و برزیل از نظر داشتن تماشاگران فوتسال بی نظیر هستند. در دیدارهای تدارکاتی ایران و برزیل هواداران بسیاری  برای تماشای این بازی وارد سالن می شوند. مسابقات جام جهانی اگر در تهران یا اصفهان برگزار شود هواداران بسیاری برای تماشای این دیدار حضور به عمل خواهند آورد.

وی درباره عملکرد تیم ملی فوتسال ایران، اضافه کرد: تیم ملی کشورمان در جام جهانی توانست به مقام سومی برسد و نتایج قابل قبولی را به دست آورد. سرمربی تیم ملی کشورمان در جام جهانی 2020 فرصت مناسبی برای محک بازیکنان دارد تا میزبانی شایسته برای قهرمانی جام جهانی فوتسال باشیم.

شمس در پایان گفت: باید کمیته تشکیل شود تا تیم ملی کشورمان با تیم های بزرگ بازی کند. با دیدارهای تدارکاتی مناسب ترس بازیکنان تیم ملی کشورمان مقابل برزیل، ایتالیا و آرژانتین از بین می رود.