به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، هفته شانزدهم لیگ برتر فوتسال از ساعت ۱۴:۳۰ امروز (چهارشنبه) با برگزاری حساس‌ترین دیدار هفته بین تیم های حفاری اهواز و دبیری تبریز آغاز شد.

این بازی که تا ثانیه‌های پایانی با تساوی بدون گل دنبال می‌شد، با تساوی یک بر یک به پایان رسید. اصغری مقدم در دقیقه آخر بازی گل اول دبیری را به ثمر رساند اما در فاصله شش ثانیه به پایان بازی گل مساوی توسط اهوازی‌ها زده شد تا امتیازها تقسیم شود.
در دیگر بازی امروز که از ساعت ۱۶ آغاز شده بود، شاگردان وحید شمسایی در تیم تاسیسات دریایی از یک شکست بد خانگی فرار کردند و در حالی که با نتیجه سه بر یک از طرح و توسعه قعرنشین عقب بودند، در نهایت با نتیجه ۵ بر سه به برتری رسیدند.
دیدار تیم های دانشگاه آزاد تهران و یاسین پیشرو قم نیز با نتیجه مشابه پنج بر سه به سود قمی ها به اتمام رسید. دانشگاه آزاد بعد از استعفای حسین شمس، در این بازی سرمربی روی نیمکت نداشت و رضا حیدریان به پیروزی های خود در یاسین پیشرو تداوم بخشید.
گیتی پسند و مس سونگون، تیم های اول و دوم جدول رده بندی نیز مقابل حریفان به برتری رسیدند تا همچنان جایگاه خود را حفظ کنند.
در پایان هفته شانزدهم تیم های گیتی پسند، مس، تاسیسات دریایی، دبیری و حفاری به ترتیب رتبه های اول تا ششم را در اختیار دارند و تیم های آذرخش، طرح و توسعه و دانشگاه آزاد هم قعرنشین هستند.
نتایج کامل بازی های امروز به شرح زیر است:
گیتی پسند اصفهان ۶ – ارژن شیراز ۳
آذرخش بندرعباس یک- فرش آرای مشهد یک
مس سونگون ۵ – شهرداری ساوه یک
دانشگاه آزاد تهران ۳ – یاسین‌پیشرو قم ۵
تاسیسات ۵ –طرح و توسعه الوند ۳
مقاومت البرز ۱ – شهروند ساری ۱
حفاری اهواز ۱ – دبیری تبریز ۱