به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، میرشاد ماجدی، پیشکسوت فوتبال و فوتسال، درباره میزبانی ایران در جام جهانی فوتسال 2020، با خبرنگار برنا صحبت کرد.

وی با بیان اینکه اقدام وزیر ورزش و جوانان برای میزبانی جام جهانی اقدام بسیار مناسب و قابل تقدیر است، بیان کرد: برای میزبانی جام جهانی نیاز است که امکانات سخت افزاری ورزشگاه ها مهیا شود. حداقل 32 کشور برای شرکت در این مسابقات وارد کشور میزبان می شود.

ماجدی ادامه داد: کشور میزبان باید در زمینه سالن تمرین، گردشگری، استخر و سونا از امکانت مورد نیاز بدست آورد. محل های اسکان تیم های شرکت کننده باید از استانداردهای فیفا برخوردار باشد. وسایل ارتباطی اعم از حمل و نقل و دسترسی راحت تیم ها از محل تمرین تا هتل باید مهیا شود.

وی با تاکید بر اینکه میزبان جام جهانی باید از ساده ترین امکانات ورزشی داخل شهر برخوردار باشد، افزود: میزبانی جام جهانی از امتیازات خوبی برای کشور میزبان به وجود می آورد. وزیر ورزش و جوانان با پیگیری های مناسب خود می تواند امتیازات بسیاری خوبی برای کشورمان کسب کند.

ماجدی با اشاره به اینکه فیفا بدون در نظر گرفتن هیچ رنگی، نژادی و گرایش های مذهبی و سیاسی به دنبال نشان دادن جذابیت های فوتسال در رقابت های جام جهانی است، بیان کرد: سالن آزادی به استاندارهای موردنظر فیفا نزدیک است و تهران می تواند میزبان شایسته ای برای مسابقات جام جهانی 2020 باشد.

پیشکسوت فوتسال درباره عملکرد تیم ملی کشورمان، گفت: عملکرد تیم ملی قابل قبول است. با تفکرات مناسب ناظم الشریعه تیم ملی فوتسال ایران توانست به جایگاه خوبی برسد.باید در این جام جهانی هم با اردوهای مقدماتی و تدارکاتی تیم ملی را برای فینال جام جهانی 2020 آماده کنیم.