به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، محمود قاضی در گفتگو با خبرنگار برنا درباره احتمال سقوط تیم فوتسال دانشگاه آزاد به لیگ دسته اول با توجه به شرایط این تیم گفت: به هیچ وجه به این مورد فکر نمی کنیم. تلاش می کنیم از هفته های آینده لیگ تیم را به شرایط مناسب بازگردانیم و قطعا تیم دانشگاه آزاد می تواند خود را به رده های بالای جدول برساند. هنوز شانس صعود در جدول رده بندی لیگ برتر فوتسال را داریم. به غیر از 2 بازی سخت آینده، در 5 هفته پایانی لیگ با تیم های انتهای جدولی مسابقه داریم و می توانیم به نتیجه برسیم.

سرمربی جدید تیم فوتسال دانشگاه آزاد در خصوص مسابقه این تیم با تاسیسات دریایی و باخت در ثانیه های پایانی بازی اظهار داشت: در هر 2 نیمه این مسابقه ما از حریف پیش بودیم و به خوبی دفاع کردیم. حتی زمانی که تیم تاسیسات پنج نفره شد توپ ربایی های خوبی داشتیم که نتوانستیم دروازه خالی را به خوبی هدف قرار دهیم و با توجه به قانون نانوشته با از دست دادن موقعیت ها، گل دریافت کردیم. در واقع در این مسابقه تیم دانشگاه آزاد بدشانس بود.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: داوری مسابقه با تاسیسات مشکلی نداشت چون داوری هم جزئی از بازی است. ما باید حقمان را در زمین بگیریم که متاسفانه در این مسابقه موفق نبودیم.