به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، محمدرضا عباسی درمورد شکست سیاه جامگان مقابل سایپا گفت: تیم ما بازی خوب و تماشاگر پسندی را مقابل سایپا به نمایش گذاشت، خوشحالم برای کادر فنی و بازیکنان که با تمام وجود مقابل سایپا به میدان رفتند. بازی تا قبل از دقیقه‌ای که ما گل خوردیم پایاپای بود، حتی در دقایقی از بازی برتر از تیم میزبان بودیم. سایپایی ها یک موقعیت داشتند که ازآن به خوبی استفاده کردند و به گل رسیدند.در مجموع باید عنوان کنم حقمان مقابل سایپا شکست نبود.

مالک باشگاه سیاه جامگان درباره عملکرد داور گفت: ما دائم سعی می‌کنیم که در مورد اشتباهات داور صحبت نکنیم، اگر هم حرفی بزنیم کمیته انضباطی ما را محروم می‌کند. اما متاسفانه داور بازی با اشتباهاتش سر تیم ما را در تهران برید. زرگر با قضاوت ضعیفش وجدانش را زیر پا گذاشت.

عباسی در ادامه عنوان کرد: متاسفانه بعضی از داوران با اشتباهاتی که انجام می‌دهند زحمات کادر فنی و بازیکنان را هدر می‌دهند. به عقیده من باید برای قضاوت تیم‌های صدر جدولی و ته جدولی لیگ که حساسیت بیشتری دارد از داوران باتجربه استفاده کنند که اشتباهات کمتری داشته باشند.

وی تصریح کرد: در بین تمام تیم های لیگ برتری ما جزو معدود تیم هایی هستیم که با هزینه شخصی در مسابقات شرکت کرده ایم،اما انگار مسئولان دوست ندارند تیم های خصوصی به موفقیت برسند.اگر آقایان نمی خواهند تیم سیاه جامگان در لیگ برتر حضور داشته باشد،به طور مستقیم آن را اعلام کنند تا خودمان از ادامه لیگ کناره گیری کنیم نه اینکه با داوری های ضعیف حق تیم ما را اجحاف کنند.

عباسی در پایان با اشاره به بازی سخت این تیم مقابل فولاد خوزستان خاطر نشان کرد: بازی مقابل تیم فولاد خوزستان دشوار است،اما اگر به آنها فرصت بدهیم دروازه‌مان باز می‌شود. تیم ما شرایط خوبی دارد و فکر می‌کنم با جذب بازیکنان جدید بهتر شدیم. مطمئن باشید تیم سیاه جامگان پتانسیل ماندن در مسابقات لیگ برتر را دارد.