به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، رادوستین استویچوف گزینه بلغاری هدایت تیم ملی والیبال ایران که عصر روز (یکشنبه) وارد تهران شده است، ظهر روز دوشنبه از امکانات سالن بدنسازی، تمرینی و خوابگاه تیم های ملی والیبال در کمپ تیم های ملی بازدید کرد، وی در تمرین تیم والیبال بانک سرمایه حضور یافت و نشستی نیز با محمدرضا داورزنی رئیس و محمود افشاردوست دبیرکل فدراسیون والیبال داشت.

این مربی عصر روز دوشنبه برای آشنایی بیشتر با ظرفیت والیبال ایران از دو باشگاه سایپا و پیکان تهران نیز بازدید کرد که در این برنامه ها محمود افشاردوست دبیرکل فدراسیون والیبال و امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی نیز استویچف را همراهی کردند.

وی در بازدید از دو باشگاه پیکان و سایپا ضمن آشنایی با فعالیت های ورزشی این دو باشگاه به ویژه در زمینه والیبال که سابقه دیرینه در لیگ های برتر و رده های سنی دارند، با نحوه تمرین بازیکنان دو تیم نیز آشنا شد.

این مربی با محمود شیعی مدیرعامل باشگاه ایران خودرو، پیمان اکبری سرمربی پیکان تهران، مسعود آرمات سرمربی سایپا و مسئولین باشگاه نارنجی پوشان نیز در این بازدید گفتگو کرد.

رادوستین استویچوف عصر امروز سه شنبه نیز در تمرین تیم ملی والیبال نوجوانان که اردوی هفتم خود را از 25 دیماه آغاز کردند، حضور خواهد یافت تا از نزدیک نظاره گر تمرینات این تیم با هدایت محمد وکیلی باشد.

وی صبح فردا چهارشنبه نشست دیگری با محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال و دیگر مسئولین این فدراسیون خواهد داشت تا ضمن آشنایی بیشتر با ظرفیت واقعی والیبال ایران درباره اهداف فدراسیون والیبال در چهار سال آینده، بررسی راهکارهای رسیدن به این اهداف و برنامه هایش در صورت پذیرش مسئولیت تیم ملی والیبال ایران گفت وگو کند.

هفته بیستم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان ایران جام «شهدای منا» فردا (چهارشنبه) با شش دیدار در شهرهای تهران (دو مسابقه)، گنبد، اردکان، ارومیه و آمل پیگیری می شود. استویچوف نیز تماشاگر دو دیدار خانه والیبال تهران در این هفته خواهد بود.

تیم های بانک سرمایه و سازمان عمران شهرداری ساری از ساعت 15 و تیم های پارسه و سایپا از ساعت 17 در خانه والیبال تهران به مصاف یکدیگر خواهند رفت.