به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تردیدی وجود ندارد که پرسپولیس در فصل جاری اگر نگوییم قویترین تیم لیگ اما طبق جدول بهترین آن است که در اکثر بازیها مانند فصل پیش بازی زیبا و تماشاگر چسندی را ارئه می دهد، تا هواداران پرشمار این تیم با رضایت کامل از تیم خود حمایت کامل داشته باشند.

سرخپوشان در آخرین دیدار این تیم در لیگ در استادیوم آزادی توانست با تک گل طارمی 3 امتیاز بازی را کسب کند و در جدول با 41 امتیاز همچنان فصله 4 امتیازی خود را با تیم دوم یعنی تراکتور سازی حفظ کند.

اما در این بازی سیدجلال حسینی، فرشاد احمدزاده و مهدی طارمی با دریافت سه کارت زرد سه اخطاره شدند و بازی آینده مقابل صبای قم را از دست دادند، همین موضوع به محل مجادله ای رسانه ای تبدیل شده و برخی معتقدند این بازیکنان به عمد کارت دریافت کرده اند تا بازی آینده را که به نظر دیدار ساده ای خواهد بود را فدای دیدارهای مهم آینده مانند بازی فینال گونه مقابل تراکتور و البته شهرآورد پایتخت کنند،در ادامه نظرات برخی پرسپولیسی ها را در این باره می خوانید:

برانکو ما حسابگر نیستیم
برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین سه‌شنبه تیمش، درباره کارت زردهای عمدی بازیکنانش در دیدار با گسترش فولاد، گفت‌: من قبلا هم گفته‌ام ما محاسبه‌گر نیستیم. امتیازهای دیدار با صبا نیز همانقدر برای ما مهم است که به امتیازهای سایر تیم‌ها اهمیت می‌دهیم. ما برای دیدار با صبا محسن ربیع‌خواه، فرشاد احمدزاده، سیدجلال حسینی و مهدی طارمی را در اختیار نخواهیم داشت.

وی درباره این که بازیکنان خودشان از روی عمد کارت گرفته‌اند نیز گفت‌: من این را نمی‌دانم. این را باید از خود طارمی و سایر بازیکنان بپرسید، اما شما ببینید وقتی دو پنالتی‌ بر روی طارمی گرفته نمی‌شود آیا این بازیکن نباید عصبی شود؟ چرا برای ما این سوت‌ها را نمی زنند؟ همچنین مدافع آنها که دو بار کارت زرد گرفته بود نیز باید اخراج می‌شد در حالی که در زمین ماند. این اتفاقات آنقدر زیاد بوده که نمی‌شود گفت‌ اتفاقی بوده است.
 
میناوند: باید باهوش‌تر عمل کرد

مهرداد میناوند پیشکسوت پرسپولیس در این باره معتقد است: عده‌ای از این صحبت می‌کنند که بازیکنان از قصد کارت زرد گرفته‌اند. ما هم در زمان بازیگری، قبل از دربی این وضعیت را داشتیم. به نظرم خیلی حاشیه درست می‌کنند و باید باهوش‌تر عمل کرد.

پیوس:جز حاشیه چیزی نیست

فرشاد پیوس دیگر پیشکسوت پرسپولیس در این باره به برنا می گوید: مطرح کردن این مسائل در برهه فعلی چیزی جز حاشیه نیست،شما اگر بازی را با دقت برسی کنید خواهید دید هیچ کدام از بازیکنان تعمدی در گرفتن کارت نداشتند،در زمان ما هم گاهی پیش از دربی از این حرفها مطرح می شد.شاید بازیکنی از روی غیرت این کار را انجام بدهد اما نه دروضعیت فعلی،در زمان ما بازی مقابل استقلال بسیار مهم بود و برای درخشش در آن بازی این کار را انجام می داد.

سیدجلال حسینی در این خصوص می گوید: چنین موضوعی به هیچ وجه صحت ندارد،در حال حاضر همه بازی‌ها برای ما حکم فینال را دارد و اصلا بازی‌ها را ساده نمی‌گیریم. همین سه محروم بازی امروز هم نشان داد که ما بازی را جدی گرفته‌ایم. از همین‌جا هم هشدار می‌‌دهیم که سخت‌ترین بازی ما مقابل صباست به خصوص که 3 محروم داریم و ربیع‌خواه هم مصدوم است. صبا در دو بازی گذشته عالی کار کرده و حریف سختی برای ما خواهد بود.

کلام آخر
شکی وجود ندارد که دریافت این کارتها از رو عمد نبوده،امابه هر حال فرض را اگر بر این هم بگذاریم که گرفتن این کارتها با حسابگری وبه قولی مهندسی شده هم باشد باز هم نشانگر آینده بینی و داشتن برنامه برای آینده پرسپولیس است،اما قطعا سرخپوشان نباید به چنین حواشی که از سوی عده ای برای مقاصدی خاص صورت می گیرد،بها بدهند و حتی در خصوص آن صحبت کنند این موضوعی است که کادر فنی باید به بازیکنان انتقال دهد.آنچه خواسته  و توقع هواداران را فراهم می کند،پرسپولیسی بدون حاشیه است،تا بتواند با کسب نتایج خوب به بهترین نحو جواب حمایت هواداران را بدهد.