به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، چلسی در حساس‌ترین بازی هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس در آنفیلد به مصاف لیورپول رفت. آبی‌پوشان لندنی با وجود این که در این دیدار پیش افتادند اما در نهایت به تساوی یک-یک رضایت دادند تا همچنان به یکه‌تازی خود در جدول رده‌بندی ادامه بدهند.

آنتونیو کونته در نشست خبری بعد از بازی درباره عملکرد شاگردانش گفت‌: بازی کردن در چنین فضایی آسان نیست. بازی کردن برابر لیورپول آن هم در آنفیلد بسیار سخت است. باید از این نتیجه راضی باشم. سایمون مینیوله شب خوبی را پشت‌سر گذاشت و چند واکنش بسیار خوب داشت.

وی ادامه‌ داد: بازی بسیار سختی بود و بازیکنان انرژی زیادی را از دست دادند. دو تیم فشار زیادی را تحمل کردند. به همین خاطر بود که اشتباهات زیادی را مرتکب شدند. اگر دیگو کاستا آن ضربه پنالتی را به گل تبدیل می‌کرد، می‌توانستیم  سه امتیاز را به دست آوریم. ناراحتم که چرا آن پنالتی گل نشد.
 
کونته به ستایش از داوید لوییز، زننده تک گل تیمش در این دیدار پرداخت و گفت‌: او بار دیگر نشان داد چه بازیکن تاثیرگذاری برای چلسی است. او عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد.دیگر باید این دیدار را فراموش کنیم چراکه یک دیدار بسیار حساس دیگر برابر آرسنال داریم. اگر می‌خواهیم در آن دیدار هم نتیجه‌ بگیریم، باید با نهایت تمرکز به میدان برویم.