به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، جواد فلفلی اظهار داشت: تیم فوتبال پنج نفره ایران جزو تیم های خوب آسیا است و در جهان هم مطمئنا نگاه ویژه ای نسبت به ایران دارند و شرایط خوبی را برای کشورمان درنظر گفته اند.

وی افزود: مسئولان فوتبال نابینایان جهان پیش بینی کرده اند تیم ایران شرایط رسیدن به فینال مسابقات جهانی ۲۰۱۸ را دارد، چون جایگاه خاصی پیدا کرده است.

سرمربی تیم ملی فوتبال پنج نفره ایران پشتوانه سازی را نیاز تیم ملی دانست و گفت: تیم ملی به پشتوانه سازی و استعدادیابی خوب نیاز دارد و علاوه بر این باید مسابقات تدارکاتی خارج از قاره آسیا و اردوهای منسجم نیز داشته باشیم که کمک زیادی به پیشرفت این رشته می کند.

وی به بازی های پارالمپیک ۲۰۲۰ اشاره کرد و ادامه داد: نگاه من به بازی های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو است و مطمئنم تمام کشورها چنین دیدگاهی دارند اما باید پله به پله حرکت کنیم و با استعدادیابی جوان را در کنار با تجربه ها قرار دهیم تا بر تجربیات خود بیافزایند.

فلفلی خاطرنشان کرد: برای فینال بازی های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو تلاش خواهیم کرد و می خواهیم بهترین و خوشرنگ ترین مدال را کسب کنیم. از طرفی مسابقات جهانی کسب سهمیه بازی های پارالمپیک پیش روی ماست که باید از این فرصت استفاده کنیم.