به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، رایان تفضلی مدافع 25ساله ایرانی-انگلیسی، پرورش یافته آکادمی ساوت همپتون است که از سال2009تا2011 هم در این تیم عضویت داشته است اما پس از آن راهی "لیگ وان" (لیگ سوم انگلستان) شد و اکنون در تیم پیتربورو یونایتد توپ می زند.

تفضلی یک مدافع میانی گلزن است. او از سال2016 به عضویت پیتربورو در آمده و توانسته در 23بازی که برای این تیم انجام داده، 3 گل را وارد دروازه حریفان کند. تیم او اکنون با 47امتیاز از 33 بازی در رده نهم جدول دسته یک انگلستان قرار دارد و روز شنبه 7اسفند95، نیز میزبان راچدیل رده هشتمی خواهد بود و اگر در این مسابقه موفق به پیروزی شود، یک پله صعود خواهد داشت. به همین خاطر سرمربی تیم ملی برای تماشای این بازی راهی پایتخت انگلستان شده تا بازی خانگی آبی ها در "آباکس استادیوم" را از نزدیک تماشا کند.

رایان سیروس 196سانتی متری، در شهر ساتن(لندن) انگلستان متولد شده و در تیم فعلی پیراهن شماره 5 را بر تن می کند. ارزش فعلی او در بازار نقل و انتقالات 75هزار یورو ثبت شده و باید دید که آیا در نهایت پیراهن تیم ملی ایران به او خواهد رسید یا خیر؟

توجه کی روش به این مدافع جوان، این شائبه را به وجود می آورد که او قصد دارد جانشینی را برای مدافع پرسپولیسی تیم ملی به تیمش اضافه کند!