به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دور رفت مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران جام «شهدای منا» امروز (چهارشنبه) با دو دیدار در خانه والیبال تهران پیگیری می شود. تیم های پیکان تهران و شهرداری ارومیه در نخستین مسابقه به مصاف یکدیگر رفتند که پیکان با شکست سه بر صفر حریف در یک قدمی دیدار نهایی قرار گرفت.

شاگردان پیمان اکبری سرمربی تیم پیکان تهران که عنوان پرافتخارترین تیم این رقابت ها را نیز در کارنامه خود دارند، در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 20، 25 بر 15 و 25 بر 23 به پیروزی رسیدند. دیدار برگشت این مرحله روز سه شنبه دهم اسفندماه در سالن غدیر ارومیه برگزار خواهد شد. اگر در این مسابقه نماینده ارومیه فاتح میدان شود، دیدار سوم روز یکشنبه 15 اسفندماه در تهران پیگیری خواهد شد.

این مسابقه 90 دقیقه طول کشید و مسعود یزدان پناه و وحید پورکاشیان داوران اول و دوم آن بودند. همچنین نظارت بر دیدار پیکان و شهرداری ارومیه را حمید حق بین و امیرحسین منظمی بر عهده داشتند. کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران به همراه 700 تماشاگر دیگر این مسابقه را در خانه والیبال تهران نظاره گر بودند.