به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، علی کفاشیان سرپرست کمیته فوتسال گفت: به عنوان بهترین بازیکن سال فوتسال آسیا به علی اصغر حسن زاده طی برگزاری مراسمی اهدا شد. ضمن اینکه در نظر داریم از تمامی بازیکنان تیم ملی فوتسال تقدیر کرده و پاداشی را نیز برای آنها در نظر گرفته ایم.

وی درباره برگزاری مسابقات لیگ در فصل آینده گفت: خوشبختانه سطح رقابتهای لیگ بسیار بالا بوده و حتی تا روز آخر مشخص نبود که کدام تیم قهرمان است. مسابقات از حساسیت بالایی برخوردار بود و در برنامه هایمان قصد داریم در روند رو به رشد فوتسال و مسابقات لیگ گام برداریم.

نایب رئیس فوتسال و فوتبال ساحلی کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: تدابیری را در هیات رئیسه سازمان لیگ اندیشده ایم و امیدوارم لیگ آتی که از ششم تیر ماه برگزار می شود، به بهترین نحو ممکن به مرحله اجرا گذاشته شود.

کفاشیان در ادامه درباره حضور تیم های ملی فوتسال در مسابقات مختلف گفت: بخاطر برگزاری رقابتهای جام باشگاههای آسیا، مسابقات قهرمانی آسیایی زیر 23 سال، رقابتهای قهرمانی آسیا و داخل سالن فوتسال آسیا باعث شده تا رقابتهای لیگ را از ششم تیر ماه آغاز کنیم تا بازیکنان در شرایط مناسبی قرار بگیرند و باشگاهها نیز در رقابتهای لیگ به بهترین نحو ممکن شرکت کنند. قصدمان این است که به برنامه های تیم ملی لطمه ای نخورد و طبق مذاکره ای که با سرمربیان تیم های ملی فوتسال بزرگسالان و زیر 20 سال برگزار کردیم، برنامه ریزی رقابتهای لیگ را انجام دادیم.

سرپرست کمیته فوتسال در پایان گفت: اکنون 2400 بازی در سطح کشور به صورت لیگ های مختلف و در بخش آقایان برگزار می شود که اگر بانوان را اضافه کنیم بیش از 3000 لیگ در حال برگزاری است و در واقع تمام این مسابقات در یک روند مطلوب در حال انجام است.