به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: اینکه اصغر حسن زاده برای چندیمن بار عنوان مرد فوتسال آسیا را کسب کرده ، جای خوشحالی و افتخار است. همچنین برگزاری مراسم تجلیل از بهترین بازیکن فوتسال آسیا در ایران نیز نشان می دهد که فوتسال ایران در جایگاه بالایی قرار داشته فوتسال آسیا و کنفدراسیون فوتبال آسیا به آن اهمیت ویژه ای می دهند. اگر به فوتسال بها دهیم، مطمئنا نتیجه آن را خواهیم دید.

وی درباره لیگ فوتسال گفت: هر وقت حساسیت لیگ بالا برود مشکلاتی نیز به وجود می آید، لیگ پویایی داریم  اما ابزارمان مناسب نیست. معتقدم باشگاهها باید حرفه ای تر شوند تا بتوان شاهد رشد و توسعه فوتسال بود.لیگ فوتسال ایران سال به سال بهتر می شود. 

وی درباره وضعیت تیم ملی فوتسال  گفت: تیم ملی فوتسال ایران از پتانسیل بالایی برخوردار است و بازیکنان این تیم برای ایجاد بهترین شرایط و کسب مقام های مطلوب تمام تلاش خود را به کار می گیرند.

سرمربی تیم ملی گفت: اواخر اردیبهشت ماه اردو تدارکاتی خواهیم داشت تا بازیکنان با اجرای برنامه های مدون در عرصه های آسیایی و جهانی موفق باشند. تیم ملی فوتسال با ترکیبی از بازیکنان جوان و پرتجربه در کنار یکدیگر قرار داشته تا در تورنمنت های پیش رو موفق عمل کند.