به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، بیست و هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی جام فجر که با حضور 20 تیم از کشورهای ایران (2 تیم)، افغانستان (3 تیم)، پاکستان (3 تیم)، روسیه (2 تیم) عراق (2 تیم)، لوکزامبورگ، سوریه، سیشل، عمان، یونان، آذربایجان، هند و ارمنستان به میزبانی هیات تکواندو استان مازندران و در سالن «سیدرسول حسینی» شهر ساری در حال برگزاری است.

به همین مناسبت مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان، به مناسبت برگزاری این مسابقات پیامی را صادر کرد.

متن کامل پیام وزیر ورزش و جوانان به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ورزش به عنوان پدیده اجتماعی موثر، در همه جوامع، جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده که باید با شناخت درست و تبیین راهکار فضای رشد آن را مهیا کرد.

یکی از راهکارهای میزبانی و برگزاری رویدادهای مهم و حضور در آنهاست که توجه دولت و وزارت ورزش و جوانان به این مقوله و تلاش فدراسیون ها با اجرای برنامه های مناسب، گامهای بلندی در این زمینه برداشته که حاصل آن افتخارآفرینی ورزشکاران کشورمان در رویدادهای مهم ورزشی است.

فدراسیون تکواندو با اهتمام به این موضوع در سال‌های اخیر با برنامه‌ریزی و پیگیری توانسته در مسیر رشد قرار بگیرد و ضمن کسب نتیجه مطلوب باعث شادی مردم شود و امیدوارم که روند این موفقیت‌ها استمرار یابد.

در همین راستا برگزاری مسابقات بین‌المللی فجر با قدمتی نزدیک به سه دهه و ثبت در تقویم فدراسیون جهانی تکواندو به عنوان قدیمی ترین و معتبرترین رویداد تکواندو در سطح آسیا و جهان یکی از ویژگی های این تورنمنت 28 ساله است که مایه مباهات و افتخار می باشد.

اینجانب ضمن قدرشناسی از مسئولان فدراسیون برای برگزاری بیست و هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی تکواندو جام فجر به گلیه ورزشکاران، مربیان، سرپرستان، ناظران، داوران خارجی و داخلی شرکت کننده در این رویداد مهم خیر مقدم عرض نموده و آرزوی موفقیت و پیروزی دارم.

مسعود سلطانی فر

وزیر ورزش و جوانان