به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مهدی عبوری، شهردار ساری، در مراسم افتتاحیه بیست و هشتمین دوره مسابقات جام فجر که به میزبانی استان مازندران و در سالن سید رسول حسینی این شهر برگزار شد ضمن خیر مقدم به حاضرین گفت:

با درود و سلام به روح عرشی و ملکوتی بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شهدای گرانقدر از صدر اسلام تا بر اعتلای قرن به ویژه شهدای مدافع حرم و خاصه شهید تکواندوکار سید جواد اسدی فرزند کهن شهر ساری.

سلام بر جامعه ورزش دنیا که پیام آور صلح و اخلاق است، سلام بر جامعه ورزش ایران که در آن پهلوانی مرام است و قهرانی تنها به واسطه غرور به اهتزاز در آمدن پرچم کشورمان ارزشمند است. سلام بر جامعه ورزش مازندران که اصالت آن از پاهای خسته ی در گل نشسته شالیکارانش برمی خیزد ودستان بلندهمت مدال آورانش چون رشته کوه های البرز یادآور سرپنجه های مردان اساطیری طبرستان. سلام بر جامعه ورزش ساری، شهر من ساری کهن شهری با قدمتی عظیم، مردان و زنانی زحمتکش ومیهمان نواز.

سلام و خیر مقدم و عرض خوش آمد، خدمت میهمانان محترم حاضر در این رقابت ها و حاضر در شهر پویای ساری. دراین چند روز، میهمانان و ورزشکاران نامی در عرصه تکواندوی جهان که دعوت فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران را در جام بین المللی فجر را پذیرفته اند وبر ایران اسلامی قدم رنجه فرمودند.

چه خرسندم که امروز در مراسم آغاز جام بین المللی فجر با شما عزیزان سخن می گویم، این روزها دو اتفاق مهم جام باشگاه های آسیا و جام فجر در ورزش تکواندو به میزبانی ساری برقرار بوده است. برای اهالی ساری مجالی است تا میهمان نوازی خود را نه تنها به هم وطنانشان که به کشورهای آسیایی و در بعد بالاتر با میهمانان عرصه جهانی به نمایش بگذارند و به عمل ثابت نمایند، ساری می تواند تفرجگاه خوبان جهان باشد.

ورزشکاران ساوری تا فرصتی هست که مهدی عبوری خادم شما در شهرداری ساری باشد این نهاد را در خانه خود و پشتوانه امیدآفرینی خودتان برای این شهر بدانید.

خوشبختم که من و همکاران عزیزم در تیم مدیریت شهری توانسته ایم اینک درعرصه جهانی آنچنان که بر آن مساعی نموده ایم، نشان دهیم که راه برون رفت این شهر و حتی استان از معضلات پیش روی آن گردشگری می باشد. یعنی به واقع محور و اصل توسعه ساری و مازندران گردشگری توریسم ورزشی و پذیرش گردشگران ورزشی چه از بعد سلامت و چه از بعد قهرمانی آن می باشد.

به مردم عمل گرای معاونت اجتماعی فرهنگی ورزشی شهرداری ساری، دست مریزاد می گویم و یک خدا قوت به هیات تکواندوی مازندران و مسئولین اداره کل ورزش و جوانان که همیشه دغدغه سربلندی جوانان این دیار را داشته اند.

به مسئولین ورزش ایران توصیه می‌کنم اگر می خواهید رهاورد تیم های ملی از مسابقات آسیایی و جهانی در اکثر رشته های ورزشی مدال های خوشرنگ باشد؛ مازندران و مازندرانی ها را دریابید . این استان چشمه جوشان پهلوانان با اخلاق و سختکوشی می باشد که با توجه ویژه و داشتن فضای مناسب برای حضور در عرصه های ورزش ایران خوش می درخشند.

جهان سرشار از صلح وسلامت

ایران سربلند ،مازندران عزتمند و ساروی پیروز