به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، محمد مایلی کهن سرمربی ملوان انزلی گفت: در ابتدا باید تسلیتی به مردم آذربایجان بابت حوادثی که در آنجا رخ داد بگویم امروز خیلی بد بازی کردیم و اصلاً در حد انتظار ظاهر نشدیم و نتوانستیم از این دیدار با دست پر برگردیم شرمنده هوادارانی شدیم که از انزلی به اینجا آمده بودند و همچنین هوادارانی که در استان گیلان و شهر انزلی منتظر نتیجه ما بودند.

وی ادامه داد: ما در نیمه دوم و هم در نیمه اول تحت تاثیر بازی تیم حریف بودیم به آقای تارتار و مردم خوب استان بوشهر و شهر جم تبریک می‌گویم آنها مستحق این پیروزی بودند ولی ما با نتایجی که بدست آمد همچنان امیدواریم بتوانیم با گرفتن 6 امتیاز در دو بازی آینده چشم به صعود داشته باشیم.

مایلی کهن گفت: در طی سی و دو هفته گذشته ما در چند هفته بد ظاهر شدیم و یکی از آن روزها امروز بود و من از هواداران عذرخواهی می‌کنم که نتوانستیم خوشحالشان کنیم.

وی درمورد شرایط مالی باشگاه ملوان گفت: تنها یک نفر تا به الان پشت این تیم بوده و آقای دنیامالی است که تا به اینجا به تعهدات خود نسبت به بازیکنان عمل کرده و به شدت از ایشان متشکریم.

سرمربی ملوان انزلی در پایان گفت: امیدوارم که هر تیمی که مستحق صعود است صعود کند و ما تا روز آخر می‌جنگیم چون هنوز هم شانس داریم.