به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه مازندران به انتخاب تیم داوری دیدار تیمش با فجرسپاسی شیراز در چارچوب هفته سی ودوم رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال دسته یک باشگاه های کشور به شدت انتقاد کرد.

نادر دست نشان پس از تساوی تیمش برابر فجرسپاسی شیراز گفت: اعتقاد دارم ناصر جنگی، داور این مسابقه، داور بسیار خوبی است، اما سپردن قضاوت این مسابقه حساس که سرنوشت تیم ما را برای باقی ماندن در کورس با تیم های صعود به لیگ برتر و فجرسپاسی شیراز که برای ماندن درلیگ تلاش می کرد، به او خیلی زود بوده است.

دست نشان در ادامه افزود: این داور جوان پیش از این نیز دیدار خونه به خونه و آلومینیوم اراک را قضاوت کرده بود و من پس از آن مسابقه و در دیداری که با کامرانی‌فر، رییس دپارتمان داوری، داشتم، گفته بودم این داور جوان هست و آینده خوبی از آن او خواهد بود.

سرمربی تیم خونه به خونه مازندران ادامه داد: متاسفانه در این مسابقه داور با کوچکترین خطا روی بازیکنان حریف سوت می‌زد و بازی از روند خود خارج می‌شد.

وی خاطرنشان کرد: این روند داوری متاسفانه روی عملکرد بازیکنان ما نیز تاثیر منفی گذاشت و آنها پس از دریافت گل تساوی، با سوت‌هایی که داور می‌زد، احساسی بازی را پیگیری می کردند.

سرمربی تیم خونه به خونه در پاسخ به این سوال که دست هایی در کار بوده تا تیم شما نتیجه نگیرد، گفت: دست هایی در کار نبوده و این را می توانم به اشتباه در برنامه ریزی مسئولان دپارتمان داوری نسبت بدهم.

دست نشان افزود: خیلی از تیم‌ها توسط بخش خصوصی وارد لیگ شدند و هزینه‌های زیادی را در طول فصل داشتند و نمی شود که به خاطر اشتباهات عده ای در بیرون از فضای بازی، زحمات یک مجموعه را به هدر داد.

وی از رویکرد و برنامه ریزی سازمان لیگ که بازی برخی تیم ها را با تاخیر برگزار می کند، که این مسئله باعث ایجاد شبهه درمیان باشگاه ها می شود،به شدت انتقاد کرد وگفت: در چهار هفته پایانی لیگ که اوج حساسیت ها در صعود تیم ها به لیگ برتر و سقوط تیم ها به دسته دوم بوده، انتظار می رفت که برنامه ریزی ها درست و هدفمند تر باشد که متاسفانه این چنین نشد و بازی برخی تیم های خاص که الان وضعیت شان درجدول برای صعود شانس دارند، به نسبت بازی ما با تاخیر برگزار شد.

سرمربی تیم خونه به خونه مازندران گفت: فوتبال مازندران برای لیگ برتری شدن حالا حالاها باید آزمایش شود، اینکه امسال نساجی و خونه به خونه صعود نکردند، شاید دلیلش همین باشد.

دست نشان خاطرنشان کرد: امیدوارم مدیران اجرایی و ورزشی استان با حمایت بیشتر از تیم های خصوصی استان زمینه بروز و ظهور تیم های موفق و بازیکنان مستعد مازندران به فوتبال کشور معرفی کنند.

تیم خونه به خونه مازندران در چارچوب هفته سی ودوم رقابتهای لیگ دسته یک فوتبال دسته یک باشگاه های کشور عصر دوشنبه در بابل با تساوی یک بر یک برابر تیم انتهای جدولی فجرسپاسی متوقف شد.

خونه به خونه با از دست دادن دو امتیاز این بازی خانگی با  49 امتیاز در رده ششم جدول باقی ماند ودر دو هفته مانده به پایان این رقابت‌ها از صعود به رقابت‌های فصل آینده لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور بازماند.