به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم  ملی فوتبال ساحلی کشورمان جهت حضور در رقابت جام جهانی 2017 باهاما بعدازظهر امروز به محل برگزاری مسابقات اعزام می شود. در همین راستا محمدرضا ساکت، رئیس سازمان تیم های ملی صبح امروز در اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی حضور یافت و دقایقی را با آنها صحبت کرد.

ساکت ضمن تقدیر و تشکر از کادر فنی و بازیکنان یادآور شد: نسل قبل از شما هویت فوتبال ساحلی را پایدار و تحقق بخشید و فوتبال ساحلی ایران هویت ملی و بین المللی پیدا کرد. به طوری که میزبان رویدادهای بین المللی شدیم. همچنین دارای مدرس بین المللی در رشته فوتبال ساحلی هستیم.

وی در ادامه بیان کرد: در حال حاضر فوتبال ساحلی کشور دارای ظرفیت بالا از نظر تکنیک و تاکتیک است. از شما می خواهم توانایی تان را در مسابقات جام جهانی به رخ همه بکشانید و تمرکزتان را برای یک حضور قدرتمند به نمایش بگذارید ، چرا که بهترین های دنیا در این مسابقات حضور دارند.

رئیس سازمان تیم های ملی در پایان با  کادر فنی تیم ملی فوتبال ساحلی در ارتباط با شرایط فنی تیم و بازیکنان صحبت کرد و برای تیم ملی فوتبال ساحلی در مسابقات جام جهانی آرزوی موفقیت کرد.

مهدی تاج به دلیل حضور در جلسه کنفدراسیون فوتبال آسیا در این مراسم حضور نداشت و محمدرضا ساکت به نمایندگی از هیات رئیسه فدراسیون فوتبال مراسم بدرقه ملی پوشان حالی را برگزار کرد.

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در گروه B با تیم های مکزیک، ایتالیا و نیجریه همگروه است. این رقابتها از 7 تا 17 اردیبهشت ماه در باهاما برگزار می شود. تیم ملی فوتبال ساحلی بعدازظهر امروز با اتوبوس اختصاصی تیم ملی راهی فرودگاه امام خمینی (ره) می شود.