به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا،در نشست تخصصی «تبیین راهبردهای ورزش بانوان در برنامه ششم توسعه»، فدراسیون ورزش‌های همگانی در بخش فدراسیون‌هایی که زیر مجموعه معاونت ورزش همگانی فعالیت دارند، از سوی فریبا محمدیان معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان به عنوان فدراسیون برتر در ورزش بانوان انتخاب و از فعالیتهای این فدراسیون در توسعه ورزش بانوان تقدیر بعمل آمد.

در متن این تقدیرنامه خطاب به علی مجدآرا رییس و میترا روحی نایب رییس بانوان فدراسیون آمده است:

حضور موفق در میادین ورزشی یکی از ارزشمندترین افتخاراتی است که هر کشور بدان می بالد و به یقین توسعه و پیشرفت در این عرصه، مرهون تلاش بی دریغ مسئولین خدوم و دلسوزی می باشد که همواره جهت تعالی و ارتقاء جایگاه میهن عزیزمان قدم برداشته و خدمتگزاری را افتخاری بزرگ برای خویشتن می دانند. اینک از عنایات ارزشمند جنابعالی در توسعه ورزش بانوان آن حوزه قدردانی نموده و از خداوند منان آرزوی توفیق و سلامت در تمامی مراحل مختلف زندگی را مسالت می نمایم.

همچنین الهه غیناقی رییس هیئت ورزشهای همگانی استان گلستان، مریم بخشی رییس هیئت ورزشهای همگانی استان گیلان و نسرین شاکری فر نایب رییس بانوان هیئت ورزش های همگانی استان اصفهان به عنوان معاونین برتر ورزش بانوان در استانهای سراسر کشور انتخاب شدند.

نشست تخصصی «تبیین راهبردهای ورزش بانوان در برنامه ششم توسعه» با حضور دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، فریبا محمدیان معاون امور ورزش بانوان، نواب رییس بانوان فدراسیون ها و مسئولین ورزش بانوان استان ها صبح روز گذشته در هتل المپیک تهران برگزار شد.