به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، کاپیتان تیم ملی تکواندوی زنان در حاشیه بیست و هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی جام فجر  گفت: پس از مصدومیت طولانی بازگشت خوبی را به تکواندو داشتم. در رقابت های مراکش موفق شدم مدال طلا را کسب کنم و در جام فجر نیز برسکوی نخست ایستادم، امیدوارم این روند رو به رشد را همچنان حفظ کنم.

وی افزود: سطح فنی رقابت‌های مراکش خوب بود و در این مسابقات توانستم تکواندوکار اسپانیایی را شکست بدهم و در فینال نیز تکواندوکار مراکشی را که به شدت تشویق می‌شد را از پیش رو بردارم که همین امر باعث شده تا در حال حاضرانگیزه بالایی داشته باشم.

ملی پوش سنگین وزن تیم ملی تکواندوی زنان ادامه داد: روز گذشته اسامی بازیکنان نهایی اعزامی به کشورهای اسلامی اعلام شد. در وزن هشتم نیز فیکس تیم ملی شده‌ام. رقابت های انتخابی دو وزن پنجم و ششم نیز سه شنبه برگزار می‌شود.

خدابنده اظهار داشت: مسابقات کشورهای اسلامی قطعا مسابقات سختی خواهد بود اما می خواهم به خوبی ظاهر شوم و برسکوی نخست این مسابقات قرار بگیرم. البته هدف اصلی من موفقیت در قهرمانی جهان است. رقابت هایی که با پیروزی در آن می‌خواهم ثابت کنم که همه اتفاقات پیش از المپیک تمام شده و آن یک اتفاق نادر بود و دیگر تکرار نخواهد شد.

وی یادآور شد: ارتباط بسیار خوبی با کادرفنی دارم. همدلی و رفاقت بسیار خوبی بین من و کادرفنی است. خوشحالم که این وفاق در تیم وجود دارد و باتوجه به این ارتباط شرایط خوب روحی دارم. این باعث شده تا شرایط سختی که پشت سر گذاشته ام را فراموش کنم و آماده برای مسابقات پیش رو باشم.