به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم های فوتبال تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر از ساعت 17:45 امروز در ورزشگاه یادگار امام (ره) به مصاف هم رفتند. این بازی که جدال تیم های مدعی برای کسب عنوان نایب قهرمانی به حساب می آمد، با قضاوت اشکان خورشیدی با پیروزی یک بر صفر میزبان به پایان رسید تا تراکتور به رده دوم صعود کند و استقلال سوم شود.

هر دو تیم تا اواسط نیمه نخست چند موقعیت نصفه و نیمه داشتند اما راه به جایی نبردند. مهمترین موقعیت این نیمه را آبی پوشان پایتخت روی ضد حمله به دست آورده و به گل تبدیل نکردند. این موقعیت در دقیقه 24 به دست آمد و در حالی که امید ابراهیمی با دروازه بان تک به تک بود، ترجیح داد به جابر انصاری پاس دهد اما او نیز توپ را به گل تبدیل نکرد.

جابر انصاری هشت دقیقه بعد باز هم یکی از بهترین موقعیت های استقلال را از دست داد و نتوانست پاس خوب خسرو حیدری را به گل برساند. تراکتورسازان نیز در یک دقیقه پایانی نیمه، دو موقعیت پیاپی را از روی ضربه ایستگاهی و کرنر از دست دادند تا نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه یابد.

در نیمه دوم پاس اسماعیلی برای کاوه رضایی در دقیقه 47 می‌توانست به گل تبدیل شود اما کاوه رضایی تنها چند سانتی متر کم آورد و نتوانست به این توپ برسد. دقیقه 58 ارسال امید ابراهیمی، پادوانی را در موقعیت سرزنی خوبی قرار داد اما ضربه این بازیکن با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

علی قربانی که در نیمه دوم به میدان آمده بود، در دقیقه 81 ضربه قیچی برگردانش با برخورد به بازیکن حریف به کرنر رفت. شاگردان قلعه نویی در دقایق پایانی بازی جلو کشیدند و بالاخره محمد ابراهیمی موفق شد با ضربه ای زمینی از پشت محوطه جریمه قفل دروازه استقلال را بشکند و تراکتورسازان با یک گل پیش افتادند.

شاگردان منصوریان در دقایق باقی مانده فشار بی امانی روی دروازه حریف آورد اما بازی با پیروزی یک بر صفر به سود تراکتورسازی به پایان رسید. قلعه نویی در هر دو بازی رفت و برگشت توانست منصوریان را شکست بدهد.