به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، رقابت های بوکس قهرمانی آسیا با حضور بیش از 200 بوکسور از 29 کشور از فردا (یکشنبه) در شهر تاشکند ازبکستان برگزار می شود.مراسم قرعه کشی این رقابت ها امروز برگزار و مشخص شد که بوکسورهای کشورمان با نمایندگان چه کشورهایی دیدار خواهند کرد.

بر این اساس در 49 کیلوگرم امید احمدی صفا در نخستین دیدار به مصاف کوانگو لانگو از اندونزی می‌رود.در وزن 52 کیلوگرم سجاد محمدپور در دور نخست با چانگ یونگ از چین دیدار می کند.

در 64 کیلوگرم اسماعیل ارمشی با دیپاک بوکسوری از نپال مبارزه می کند.سجاد کاظم زاده در 69 کیلوگرم با مشتزن اهل کره جنوبی دیدار خواهد کرد.شاهین موسوی بوکسور وزن 75 کیلوگرم کشورمان در دور نخست با راما کریشنان از مالزی مواجه خواهد شد.امین زیادی در 81 کیلوگرم در نخستین گام رودرروی بکتمیر از ازبکستان قرار می‌گیرد.

سالار غلامی در 91 کیلوگرم با احمد آلتیمات بوکسور اردنی پیکار می کند.در وزن به اضافه 91 کیلوگرم ایمان رمضانپور با کیم از کره جنوبی مبارزه خواهد کرد.طبق اعلام فدراسیون جهانی بوکس (آیبا) در رقابت های بوکس قهرمانی آسیا 6 بوکسور برتر هر وزن (در مجموع 60 بوکسور) جواز حضور در رقابت های جهانی آلمان را کسب خواهند کرد.

این رقابت ها در مجموعه ورزشی تاشکند برگزار می‌شود.تیم ایران در اوزان 56 و 60 کیلوگرم نماینده ای به این مسابقات اعزام نکرده است.