به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، علی مجدآرا در مجمع انتخاباتی هیأت همگانی استان همدان با اشاره به همگانی کردن ورزش در بین مردم، اظهار کرد: ما در همگانی داریم تلاش می‌کنیم تا آن را در بین مردم نهادینه کنیم. رهبر معظم انقلاب بارها فرمودند که توصیه کرده‌ام که ورزش همگانی برای مردم واجب است و به مسؤولان توصیه می‌کنم در این راه حمایت کنند.

مجدآرا با اشاره به اقدامات انجام شده در فدراسیون بیان کرد: مشکلات در همه جا هست و ما در فدراسیون کارهای نکرده زیادی داریم اما در عوض کارهای خوبی از جمله سند توسعه و تحول ورزش همگانی را انجام داده‌ایم.

رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی گفت: فدراسیون ورزش‌های همگانی در بین دیگر فدراسیون‌ها رتبه نخست کارآفرینی را دارد و آمار ورزشکاران سازمان یافته آن نیز بیشترین است. در قسمت آموزش رتبه نخست همه فدراسیون‌ها را دارا هستیم و بهترین فدراسیونی که در ورزش بانوان فعالیت دارند، ما هستیم.

مجدآرا، همدان را یکی از استان‌های ممتاز ورزش همگانی کشور دانست و یادآور شد: همدان نسبت به دیگر استان‌های کشور در سطح ورزش‌های همگانی بالاتر است و کار آن روی برنامه انجام می‌شود، مواردی هم که ابلاغ می‌شود را انجام می‌دهند. باید از فعالیت‌های انجام شده در هیأت همگانی همدان تشکر کنیم، زیرا کارهای خوبی از این استان به ورزش همگانی کشور شده است اما باید آستین‌ها را بالا بزنیم که کارهای زیادی برای انجام داریم.

رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی خاطرنشان کرد: ما هنوز از دنیا عقب هستیم و باید با توجه به سند توسعه با برنامه‌ریزی جلو برویم، هرچند از برنامه پیشرفت خود جلو هستیم اما هنوز خیلی از کارهای ما مانده است.