به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، وحید ربیعی مربی تیم ملی وزنه‌برداری درخصوص رقابت‌های دسته 105 کیلوگرم قهرمانی آسیا اظهار کرد: عملکرد ملی‌پوشان در 105 کیلوگرم خیلی خوب بود. برای محمدرضا براری مدال طلا پیش بینی می‌کردیم که واقعاً با غیرت وزنه زد و توانست به هدفش برسد. علی هاشمی هم قبل از اعزام آسیب دیدگی زانو داشت و خیلی نگرانش بودیم اما با درد وزنه‌ زد و توانست مدال برنز بگیرد. از دو ملی پوش تیم ملی بزرگسالان راضی هستیم که باعث شدند نتیجه تیمی هم بهتر شود.

وی افزود: محمدرضا بسیار با تجربه است. قهرمان آسیا بود و در یک ضرب با اینکه دو بار وزنه انداخت اما مطمئن بودیم در وزنه سوم موفق می‌شد و طلا می‌گیرد.رقابت‌ها در تمام اوزان بسیار نزدیک و حساس بود. ما به طلای دو ضرب احتیاج داشتیم و برای براری 221 گرفتیم. با شناختی که از او داشتیم می‌دانستیم که با غیرت این وزنه را مهار می‌کند و قهرمان می‌شود که خدا را شکر این اتفاق افتاد.

ربیعی با اشاره به مدال‌آوری هاشمی با مصدومیت تصریح کرد: علی هاشمی واقعاً با غیرت وزنه زد. تمریناتش را در این مدت می‌دیدم که پایش درد داشت. با فیزیوتراپی برای مسابقه آماده شد و نگران بودیم که به مسابقات خواهد رسید. هاشمی نشان داد که برای مدال به ترکمنستان آمده و خدا را شکر که موفق شد.