به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ استقلال برای اینکه به صعود به جایگاه دوم امیدوار باشد با تفکری تهاجمی قدم به دیدار با پدیده گذاشت و چند حمله نصف و نیمه طراحی کرد اما پس از گذشت دقایقی قرمزهای مشهدی بازی را به تعادل کشیدند.

در دقیقه 34 و روی یک توپ ساده که جانواریو به رحمتی پاس داد، کاپیتان استقلال مرتکب اشتباه مرگباری شد و توپ را به بدن معین عباسیان کوبید تا دروازه آبی ها باز شود.

چند دقیقه بعد رحمتی بار دیگر مرتکب همین اشتباه بود اما این بار خوش شانس بود که توپ به خارج از زمین رفت تا نیمه اول با همان یک گل به سود پدیده خاتمه یابد.

استقلال که نمی خواست کورس نایب قهرمانی راببازد در نیمه دوم بر فشار حملات خود افزود و از چپ و راست دروازه پدیده را آماج حملات خود قرار داد و در دقیقه 57 روی شوت سرکش و پای راست امید نورافکن به گل مساوی دست یافت.

منصوریان در ادامه فرشید اسماعیلی و علی قربانی را هم به میدان فرستاد تا فشار بر پدیده را بیشتر کند اما موقعیت ها یکی پس از دیگری از دست می رفت تا اینکه جابر انصاری در دقیقه 81 روی یک شوت دیدنی و آکروباتیک دومین گل استقلال را به ثمر رساند.

در ادامه اتفاق خاصی جز اخراج مگویان نیفتاد و استقلال با این پیروزی دور از خانه به رده دوم جدول برگشت.

 

پدیده مشهد یک.................................................................... استقلال تهران2

گل ها: معین عباسیان (34) برای پدیده، امید نورافکن (57) و جابر انصاری (81) برای استقلال

داور: پیام حیدری

کمک ها:  بابک داوری و علی‌اکبر نوری

اخطار: کریم احمدی، محمدرضا ناصحی، محمدعلی احمدی (پدیده) یعقوب کریمی، علی قربانی (استقلال)

اخراج: محمدرضا مهاجری (سرمربی پدیده) هرایر مگویان (3+90- استقلال)

تماشاگر: حدود 10هزار نفر

استادیوم: ثامن الائمه (ع) مشهد

بهترین بازیکن: جابر انصاری (استقلال)

پدیده مشهد: شهاب الدین گردان، محمدحسین مرادمند، سیدعبدالله حسینی، حسن جعفری، کریم احمدی (73- محمدعلی احمدی)، محمدرضا ناصحی، محسن یوسفی، میلاد کمندانی (79- مرتضی منصوری)، اکبر ایمانی، معین عباسیان و فرزاد زامهران (69- یونس شاکری)

سرمربی: محمدرضا مهاجری

استقلال تهران: سیدمهدی رحمتی، هرائر مگویان، لئوناردو پادوانی، رابسون جانواریو (59- فرشید اسماعیلی)، سیدمجید حسینی، میلاد زکی پور (68- علی قربانی)، امید نورافکن، محسن کریمی (85- بهنام برزای)، یعقوب کریمی، جابر انصاری و کاوه رضایی

سرمربی: علیرضا منصوریان