به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دو تیم سپاهان اصفهان و تراکتورسازی تبریز، عصر امروز در چارچوب هفته بیست و نهم لیگ برتر به مصاف هم رفتند.

قرمزهای تبریز که امیدوار بودند با کسب حداقل 1امتیاز در این بازی جایگاهشان را در رده دوم جدول تثبیت کنند، اسیر بازی خوب قناری های اصفهان شدند و به این ترتیب پله دوم و سهمیه مستقیم آسیا را در فاصله یک باز یمانده به پایان لیگ از دست دادند.

سپاهان اصفهان که با حضور کرانچار، حال و روز خوبی پیدا کرده از همان ابتدای بازی توانست با کنترل توپ و میدان، فوتبال خودش را به تراکتورسازی دیکته کند و اجازه خلاقیت را به بازیکنان قلعه نویی ندهد.

مهردادمحمدی در دقیقه34 توانست روی حرکت انفرادی، توپ را از بین پاهای سعیدآقایی عبور دهد و وارد محوطه جریمه تیم مهمان شود و در حالیکه اخباری برای دفع توپ از دروازه خارج شده بود، محمدی با ضربه ای محکم توانست دروازه او را از زاویه بسته باز کند.

پس از این گل، تراکتورسازان خیلی تلاش کردند تا روند بازی را به سود خود برگردانند اما بازی حساب شده سپاهان به آن ها این اجازه را نمی‌داد. بازیکنان سپاهان در نیمه دوم نیز با همین نوع بازی، قرمزهای تبریز را مهار کرند و حملات خودشان روی دروازه تیم اول شهر تبریز را حفظ کردند تا اینکه در دقیقه 89 رسول نوید کیا با خطای محمدزاده درون محوطه جریمه تراکتور سرنگون شد تا سپاهان صاحب یک ضربه پنالتی شود و این فرصت را فرید کریمی به گل تبدیل کرد تا اختلاف به 2 برسد.

در این بازی مسعود حسن زاده در دقیقه13 جای خودش را به علی‌محمدی داد، فرید بهزادی کریمی در دقیقه 70 به جای سرورجپاروف وارد زمین شد و مهردادمحمدی نیز در دقیقه83 از زمین بیرون رفت تا رضا میرزایی به جای او وارد زمین شود و به این ترتیب کرانچار از هر 3تعویض خودش استفاده کرد.

در تیم تراکتورسازی هم فاخرتهامی در دقیقه46 جای خود را به امیر نصرآزادانی داد.

جلاالدین علی محمدی از سپاهان و خالد شفیعی از تراکتورسازی در دقیقه 65 از داور کارت زرد گرفتند.

سپاهان با این 3امتیاز خانگی به امتیاز45 رسید و پله چهارم جدول را از آن خودش کرد.

تراکتورسازی هم با توجه به برد استقلال در مشهد، با یک پله سقوط روی پله سوم ایستاد.