به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، هفته 29 رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور با  چند دیدار برگزار شد.

پیکان و سایپا:

دیدار پیکان و سایپا در رقابت‌های لیگ برتر با نتیجه 2 بر صفر به نفع پیکان به پایان رسید.سیامک نعمتی در دقیقه 33 توانست برای پیکان گلزنی کند. ضدحمله  مهدی شیری به منشا رسید و او هم این توپ را برای سیامک نعمتی ارسال کرد و با دریبل توپ را وارد دروازه حامد لک کرد. منشا در دقیقه 71 توانست گل دوم پیکان را به ثمر برساند.رضا اسدی در دقیقه 77 و میلاد فخرالدینی در دقیقه 88 از تیم نفت تهران در جریان بازی از داور دیدار کارت زرد دریافت کردند.پیکان با 41 امتیاز در جایگاه هفتم و سایپا با  29 امتیاز در جایگاه سیزدهم جدول لیگ برتر قرار دارد.

نفت تهران و صبای قم:

دیدار نفت تهران و صبا در رقابت‌های لیگ برتر با نتیجه 2 بر یک به نفع صبا به پایان رسید.نفتی‌ها توانستند در همان ابتدای بازی در دقیقه 6 توسط رضا اسدی به گل برتری این دیدار برسند.در دقیقه 33، فراهانی قصد داشت توپ را از مقابل دروازه خودی دور کند که تکل بلند و عالی عنایتی موجب شد توپ به پای او برخورد داشته باشد و وارد دروازه نفت شود.جهانبخش از سمت چپ محوطه جریمه نفت نفوذ خوبی انجام داد و بعد از دریبل دانشگر شوت‌زنی کرد که توپ او بعد از برخورد به یک نفر وارد دروازه فراهانی شد.نفت تهران با 36 امتیاز در جایگاه هشتم و صبای قم با 28 امتیاز در جایگاه چهاردهم  جدول لیگ برتر قرار دارد.

استقلال خوزستان و گسترش فولاد:

دیدار تیم های فوتبال استقلال خوزستان و گسترش فولاد تبریز در رقابت‌های لیگ برتر با نتیجه بدون تساوی به پایان رسید.استقلال خوزستان با 38 امتیاز در جایگاه  هفتم و گسترش فولاد با 35 امتیاز در جایگاه نهم جدول لیگ برتر قرار دارد.

ماشین سازی و سیاه‌جامگان:

دیدار ماشین سازی و سیاه‌جامگان در رقابت‌های لیگ برتر با نتیجه یک بر صفر به نفع سیاه‌جامگان  به پایان رسید.در دقیقه 26 سانتر بازیکنان سیاه جامگان از سمت چپ خط دفاع ماشین سازی با ضربه یرکوویچ همراه شد تا گل اول این بازی را سیاه جامگان به ثمر برساند.در این دیدار محمد رحمتی در دقیقه 15 و امین قاسمی نژاد از ماشین سازی و مسعود مهامی در دقیقه 17 از تیم سیاه‌جامگان کارت زرد دریافت کرد.ماشین سازی با 16 امتیاز در جایگاه شانزدهم و سیاه‌جامگان با 27 امتیاز در جایگاه پانزدهم جدول لیگ برتر قرار دارد.

صنعت نفت آبادان و فولاد:

دیدار صنعت نفت آبادان و فولاد در رقابت‌های لیگ برتر با نتیجه یک بر صفر به نفع فولادی‌ها به پایان رسید.بختیار رحمانی در دقیقه 31 توانست برای فولاد خوزستان گلزنی کند.صنعت نفت آبادان با 33 امتیاز در جایگاه دوازدهم و فولاد با 35 امتیاز در جایگاه  دهم جدول لیگ برتر قرار دارد.