به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، علیرضا منصوریان در نشست خبری بعد از بازی با پدیده گفت: امروز با همدلی بردیم و نمی شود گفت با کار تاکتیکی بردیم. بعضی مواقع نمی شود با کار تاکتیکی پیروز شد. بازیکنان استقلال می‌خواستند کاپیتان خودشان را خوشحال کنند. ما یک تیم محکم و سخت‌کوش را شکست دادیم و از این بابت خوشحال هستم. از جایگاه بسیار قوی که در شهر مشهد داریم خوشحالم. هواداران دیروز برای ما سنگ تمام گذاشتند و تا پاسی از شب در هتل محل اقامت ما حضور داشتند. خداراشکر که بازی را بردیم و در همان نیمه اول می‌دانستیم که پدیده بسیار سخت‌کوش و پرتلاش است.

منصوریان در ادامه گفت: مسیری که من در استقلال طی کردم بی‌شباهت به مسیر رضا مهاجری در پدیده نیست. برای او بسیار خوشحالم که این مسیر را طی کرد و از طرف دیگر بازیکنان اجازه ندادند کاپیتان تیمشان ناراحت به تهران برگردد. آنها می‌خواستند کاپیتان استقلال خوشحال باشد و من هم این برد را تقدیم می‌کنم به هواداران بخصوص تماشاگران مشهدی. آنها در نیمه دوم جانفشانی زیادی کردند و تیم سخت‌کوش مهاجری را شکست دادند. فکر می‌کنم صبر و حوصله مدیران پدیده را در حفظ مهاجری و ایستادن پای او باید تحسین کرد.

سرمربی استقلال در مورد داوری این بازی گفت: داوری عالی بود و در بین دو نیمه به او گفتم حتی اگر ببازیم از تو تعریف خواهم کرد. او آینده روشنی خواهد داشت.

منصوریان در خصوص خوشحالی‌اش پس از گل نورافکن گفت: این خوشحالی فی‌البداهه بود. البته من خودم را خیلی نگه داشتم چون نورافکن ضربه خیلی محکمی به من زد! شاید او من را با بازیکن حریف اشتباه گرفت! این برای دومین بار بود که چنین خوشحالی با او انجام می‌دادم!