به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، علی دایی سرمربی نفت تهران در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل صبای قم که با شکست ۲ بر ۱ به پایان رسید گفت: بازی امروز به خصوص در نیمه دوم یک طرفه و کاملا در دستان ما بود. پنج، شش گل را نزدیم و توپی که داشت بیرون می‌رفت کمانه کرد و وارد دروازه ما شد.

وی افزود: گل اول را هم خودمان به آن‌ها دادیم که گل مسخره‌ای بود. قانون فوتبال این است که اگر گل نزنی، خواهی خورد. آن‌ها در نیمه دوم در نیمه خودشان بودند. آن همه موقعیت داشتیم اما یا گلر حریف گرفت یا خودمان با بی دقتی نزدیم.

سرمربی نفت با انتقاد از عملکرد دروازه‌بان تیمش بیان کرد: دروازه‌بان ما اگر امروز یک شیرجه زده باشد... امروز دو گل راحت خوردیم و صبا پیروز شد. هر کاری هم کردیم نتوانستیم جبران کنیم. خودمان بد کار کردیم و به حریف گل هدیه دادیم. امروز صبا فوتبال بازی نکرد. نه در نیمه اول و نه در نیمه دوم نتوانست کاری کند.

دایی در پایان گفت: در نیمه دوم با دو مهاجم بازی کردیم اما ما هم تا حدی اثرگذار هستیم و بازیکنان باید خودشان قدر موقعیت‌ها را بدانند. امیدوارم در بازی آینده ببریم تا فصل کابوس‌وار را با برد تمام کنیم.