به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، فرهاد کاظمی، سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز، پس از شکست مقابل سیاه جامگان در نشست خبری این دیدار اظهار کرد: ما امروز 9 بازیکن خود را در اختیار نداشتیم. با توجه به قطعی شدن سقوط‌مان از قداست ورزش دفاع کردیم.سقوط ما از قبل مسجل شده بود اما با تمام قوا مقابل سیاه جامگان حاضر شدیم اما متاسفانه شکست خوردیم.

کاظمی بیان کرد: یک فوق ستاره در ترکیب تیم حریف به نام مسعود همامی حضور داشت که کارمان را بسیار سخت می‌کرد اما از همت بازیکنانم در این مسابقه بسیار تشکر می‌کنم. پس از پایان مسابقه داور بازی به خاطر اینکه هیچ اعتراضی در طول مسابقه نکردم، از من تشکر کرد. من پیش از این بازیکنانم را به خاطر اعتراض به داور جریمه کرده بودم و روی این موضوع بسیار حساسم. اخلاق، شرافت و تعصب در فوتبال حرف اول را می‌زند و امروز مقابل حریف‌مان با تمام وجود بازی کردیم.

سرمربی ماشین‌سازی اظهار کرد: من هیچ موقع احساسی حرف نمی‌زنم و باید در ورزش مرام وجود داشته باشد. تیم ما با وجود مشکلاتی که داشت امروز فوتبال بازی کرد و من در تعطیلات نیم فصل با جابه‌جایی‌هایی که در تیم انجام دادم نتوانستم ضعف‌های تیم را پوشش دهم. من روزی که به ماشین‌سازی آمدم اعلام کردم که کار بسیار سختی داریم اما تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم و وفای به عهد کردم و در طول این مدت حتی یک جلسه غیبت هم در تمرین‌ها نداشتم.

کاظمی، گفت: تیمی مثل ماشین‌سازی که این همه سرمایه خرج می‌کند، مشکلاتی در اطرافش وجود داشت که باید کالبد شکافی شود. من در هر تیمی که بودم در وهله اول به فکر تیم‌های پایه بودم اما متاسفانه اینجا تیم پایه‌ای وجود نداشت و در تبریز به بازیکنان جوان بها داده نمی‌شود و به نظرم این استعدادها حیف هستند.