به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، محمدرضا هاشم پور پاشاکی با اشاره به استقبال شرکت کنندگان، اظهار داشت: این دوره آموزشی با حضور 43 شرکت کننده به صورت تئوری و عملی در مقطع درجه 3 و در ماده های "آکیناکه" و "سوسر" در مجموعه اداری ورزشی شهرداری اصفهان برگزار شد.

وی افزود: در این دوره مربگیری و داوری نفراتی از استانهای اصفهان، گیلان، یزد، فارس و مازندران شرکت کردند و آخرین متدهای اسپوکس را آموزش دیدند.

هاشم پور استقبال از این کلاس پربار را بسیار مناسب خواند و تصریح کرد: با اینکه این دوره آموزشی اولین کلاس مربیگری و داوری در سطح کشور بود ولی حضور فعال و میزان علاقه مندی شرکت کنندگان قابل توجه بود و مربیانی از رشته های مختلف در این کلاس حضور پیدا کردند و خواستار آشنایی بیشتر با ورزش نوپا و جذاب اسپوکس شدند.

رییس انجمن اسپوکس کشور مقوله آموزش را مهترین هدف در راستای توسعه و پیشرفت این رشته دانست و اذعان داشت: هدف اصلی ما برای شناساندن این رشته جدید برگزاری دوره های متعدد و مستمر در سراسر کشور و توجه ویژه به آموزش به خصوص در بین قشر نوجوان و جوان است و در این بین برنامه مدونی را طرح ریزی کرده ایم که به صورت کلاسه بندی شده آنها را اجرا خواهیم کرد.

وی در پایان گفت: دوره بعدی کلاس آموزشی اواخر اردیبهشت ماه جاری در گیلان برگزار خواهد شد.