به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم ملی کشتی فرنگی در حالی زیر نظر کادر فنی خود، آخرین تمرنیات آماده سازیش را برای حضور در چهارمین دوره بازی های کشورهای اسلامی سپری می کند که رییس و دبیرکل کمیته ملی المپیک با حضور در اردو، با مربیان و ملی پوشان دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای بازدید کیومرث هاشمی اظهار داشت: هدف ما از حضور در اردو و بازدید از تمرینات شما عزیزان این است که بگوییم قدر شناس زحمات و تلاش های مجموعه موفق فدراسیون کشتی، کادر فنی و نفرات اعزامی به بازی های کشورهای اسلامی هستیم تا از نزدیک اگر ملی پوشان عزیز نقطه نظرات و یا درخواستی دارند با ما در میان بگذارند.

وی ادامه داد: کشتی همواره یکی از رشته های مدال آور کشورمان در رقابت های بین المللی بوده و در بازی های کشورهای اسلامی نیز امیدواریم کشتی گیران افتخار آفرین کشورمان بتوانند ضمن به اهتزاز در آوردن پرچم مقدس کشورمان، سرود ملی میهن عزیزمان را با کسب سکوهای قهرمانی در سالن رقابت ها، طنین انداز کرده و دل مردم را شاد کنند.

در ادامه شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک نیز ابراز داشت: کشتی همواره یکی از رشته های موفق در عرصه بین المللی برای افتخار آفرینی و مدال آوری بوده و بدون تردید با انگیزه و نیروی جوانی که در بین ملی پوشان در تمرینات می بینیم و زحماتی که مربیان کشیده اند قطعا در باکو خوش خواهند درخشید.

سپس علی اشکانی سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی اعزامی به باکو ضمن ارائه گزارشی از نحوه آماده سازی کشتی گیران بطور وزن به وزن به معرفی نفرات و همچنین حریفانی احتمالی که در بازی های کشورهای اسلامی دارند پرداخت و گفت: با توجه به اینکه بعد از بازی های المپیک از سوی فدراسیون جهانی شاهد برخی تغییرات در قوانین بوده ایم شکر خدا ملی پوشان بخوبی با این تغییرات و نحوه امتیاز گیری از حریفان آشنایی پیدا کرده و مشکلی از این بابت نداریم.

وی ضمن قدردانی از حضور رییس و دبیرکل کمیته در اردوی تیم ملی کشتی فرنگی خاطرنشان کرد: در باکو کشتی گیران ایران، آذربایجان و ترکیه جدال سختی برای قرار گرفتن بر روی سکو خواهند داشت ولی بدون تردید با شرایط خوبی که فدراسیون برای ما فراهم کرده و تمرینات مستمر ملی پوشان و انگیزه ای که در بین نفرات اعزامی می بینم بچه ها با تمام توان، به مصاف رقبای خود خواهند رفت و برای کشور عزیز مان افتخار آفرین خواهند بود.