به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، در دومین روز از رقابت های تکواندو بازی های همبستگی کشورهای اسلامی پریسا جوادی تکواندوکار وزن 67- کیلوگرم کشورمان دارنده مدال برنز قهرمانی جهان و قهرمانی آسیا نوجوانان امروز در نخستین مبارزه برابر فریدا عزیزوا به روی شیاپچانگ رفت و طی سه راند مبارزه 10بر4 باخت و حذف شد. در کارنامه حریف وی برنز قهرمانی جهان،‌ طلا، نقره و برنز قهرمانی اروپا، 3 مدال برنز گرندپری و یک مدال طلای قهرمانی نوجوانان جهان به چشم می‌خورد.

همچنین سیدحسین احسانی نیز در وزن 68- کیلوگرم، برابر ارسلان اسدخان از پاکستان مبارزه خود را آغاز کرد که راند های اول تا آخر را با نتیجه ٦بریک،١٢بر٢و٨بر٣ به نفع خود پایان داد و با کسب امتیاز ٢٦ بر ٦ راهی دور بعد شد وی دور دوم مبارزه خود به مصاف نماینده عمان یا ترکیه می‌رود که در صورت پیروزی برنز وی قطعی می شود. سودابه پورصادقی در وزن 49- کیلوگرم در نخستین مبارزه مقابل هدی اوآلی از مراکش رفت.

این بانوی هوگو پوش در راند نخست ٤بریک و راند دوم با نتیجه ٤بر٢ دو از حریف سبقت گرفت و در راند آخر را هم با ١٠برصفر و با کسب مجموع امتیاز١٨بر٣ برنز خود را قطعی کرد. وی در مبارزه دوم خود باید به مصاف برنده دیدار عمان، فلسطین یا آذربایجان برود.