به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، نتایج دیدار نمایندگان کشورمان در کشتی فرنگی تا به این لحظه به شرح زیر است:

در وزن 59 کیلوگرم که 9 کشتی گیر حضور دارند، محمد نوربخش پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف مراد ممدوف قهرمان جوانان جهان و زیر 23 سال اروپا از آذربایجان رفت که این دیدار را با نتیجه ١٠ بر ٤ واگذار کرد.

در وزن 71 کیلوگرم محمدعلی گرایی در دور اول به مصاف ایکر سونمز از ترکیه رفت و با نتیجه ٣ بر ١ توانست از سد این خریف بگذرد. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده رسول چونایف دارنده مدال برنز المپیک و طلای جهان از آذربایجان و بودجمیلین از الجزایر مبارزه می کند.

در وزن 80 کیلوگرم که 7 کشتی گیر حضو دارند، یوسف قادریان در کشتی نخست با برهان آکبوداک دارنده مدال نقره جوانان جهان و مدال نقره زیر 23 سال اروپا  از ترکیه کشتی گرفت و توانست این حریف قدرتمند را ٣ بر ١ شکست داده و راهی دور بعد شود.وی در مرحله نیمه نهایی به مصاف آتایف از ترکمنستان می رود. در پائین جدول این گروه رفیق حسین اف دارنده مدال نقره بازی های اروپایی از آذربایجان حضور دارد.

در وزن 98 کیلوگرم مهدی علیاری در دور نخست به مصاف سلیمان دمیرچی از ترکیه رفت و با نتیجه ٢ بر ١ کشتی را واگذار کرد. مسابقات اوزان فوق از ساعت 10:30 صبح امروز (چهارشنبه) به وقت ایران در سالن حیدر علی اف آغاز شده است.