به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، کیکاووس سعیدی رییس فدراسیون گلف در گفتگو با خبرنگار برنا درباره عملکرد دولت یازدهم در بخش ورزشی و همچنین وزارتخانه ورزش و جوانان در چهار سال گذشته گفت: واقعیت این است که در دولت تدبیرو امید توجه ویژه ای به مقوله ورزش شد و مصداق بارز این موضوع را می توان در ردیف های بودجه ای خاص برای ورزش در لایحه بودجه امسال و در برنامه ششم توسعه دانست، به عنوان مثال تعیین سهم معینی برای ورزش از مالیات بر ارزش افزوده.

وی در ادامه تصریح کرد: فکر می کنم میزبانی 133 دوره مسابقه بین المللی در سطح قهرمانی جهان و آسیا بخشی از فرصت های به وجود آمده در فضای پسابرجام باشد که این موضوع نشان دهنده عملکرد و تعامل خوب وزارت ورزش و جوانان و نگاه حمایتی این وزارتخانه به رشته های مختلف است.

رییس فدراسیون گلف در توضیح بیشتر درمورد میزبانی کشورمان از رویدادهای ورزشی و بین المللی اظهار داشت: گلف و بسیاری از رشته ها از فضای مناسب پسابرجام برای توسعه و تعامل با سایر کشورها به خوبی استفاه کردند. در این زمینه فدراسیون گلف نیز از فرصت پسابرجام استفاده کرد و برای نخستین بار موفق شد از کنفدراسیون گلف آسیا میزبانی یک تورنمنت بین المللی که با نام جام همبستگی و صلح و دوستی است را اخذ کند که این رقابت ها در گرامیداشت مرحوم شهباز حسین پور برگزار خواهد شد.

سعیدی در پایان افزود: حضور چهار تیم از کشورمان در این رقابت ها در کنار حضور سایر تیم های خارجی می تواند نقطه عطفی برای گلف کشور به شمار برود چرا که استفاده از تجارب بازیکنان خارجی برای جوانان گلف کشور بسیار ارزنده خواهد بود و خوشبختانه این میزبانی با حمایت وزارت ورزش و جوانان برای گلف ایران محقق شد.