به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، گلناز وکیلی گیلانی، رییس فدراسیون چوگان، درباره عملکرد دولت تدبیر و امید در حوزه ورزش به خبرنگار برنا، گفت: دولت تدبیر و امید توانست در حوزه ورزش گام‌ها موثری بردارد و بسیاری از رشته‌های ورزشی همانند چوگان، توانستند در رقابت‌های مختلف به افتخارات بسیاری دست پیدا کنند.

وی ادامه داد: اقدامات موثر وزیر ورزش و جوانان در حوزه ورزش باعث شد تا ورزش چوگان به آن جایگاه مورد نظر خود دست پیدا کند. ورزش چوگان به عنوان ورزش ایرانی باید مورد توجه قرار گیرد تا در دنیا فراگیر شود. دولت تدبیر و امید توانست در این راستا اقدامات موثری انجام دهد.

وکیلی با اشاره به اینکه برگزاری جلسات مکرر وزیر ورزش و جوانان با روسای فدراسیون‌ها می‌تواند انگیزه‌ها را افزایش دهد، بیان کرد: در این جلسات روسای فدراسیون‌ها مشکلات خود را با وزیر ورزش و جوانان مطرح می‌کنند و این امر سبب می‌شود بسیاری از رشته‌ها برای برگزاری اردوها و یا حتی میزبانی مسابقات گام‌های موثرتری بردارند.

وی در پایان گفت: ارزیابی فدراسیون‌ها توسط وزیر ورزش و جوانان می‌تواند انگیزه‌ آنها را زیاد کند و فدراسیون‌ها هم با برنامه و نظم خاصی می‌توانند اقدامات موثری در ورزش ایجاد کنند.