به گزارش گروه انتخابات خبرگزاری برنا، دکتر مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان در این پیام به بیانات امروز مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: همانگونه که رهبر فرزانه انقلاب امروز فرمودند روز انتخابات، روز جشن، شور و شعور ملت ایران است و ورزشکاران و جوانان با عزمی راسخ و همتی بلند در این جشن شرکت خواهند کرد.

متن کامل پیام وزیر ورزش و جوانان به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز سرنوشت رسید و جمعه پایانی اردیبهشت، روز انتخاب مردم بزرگ ایران خواهد بود ،در همه روزهای انتخاباتی که پشت سر گذاشتیم ، جوانان میداندار حرکت و نشاط بخشی به جامعه بودند و ورزشکاران و قهرمانان مشوق حضور حداکثری پای صندوق های رای و شاید برای اولین بار باشد که این موج گسترده دعوت از جامعه توسط ورزشکاران بدون اجبار و اصرار که با اختیار از سر دلسوزی و مشارکت در تعیین سرنوشت صورت می پذیرفت.

لازم می دانم اولا از عموم مردم به ویژه جوانان پرانرژی، هوشمند و بانشاط و ورزشکاران قهرمان، باغیرت و پرتلاش دعوت کنم با حضور در پای صندوق های رای حماسه ای دیگر بیافرینند و باردیگر عزم و اراده ملت بزرگ ایران را به رخ جهانیان بکشانند. یقین دارم همانگونه که رهبر فرزانه انقلاب امروز فرمودند؛ "روز انتخابات، روز جشن، شور و شعور ملت ایران است" و ورزشکاران و جوانان با عزمی راسخ و همتی بلند در این جشن شرکت خواهند کرد.

ثانیا؛ از همه ورزشکاران، قهرمانان، مربیان، پیشکسوتان، مدیران، متخصصان دانشگاهی و روزنامه نگاران ورزشی که با بیش از 2600 امضا از عقلانیت، تدبیر، اعتدال حمایت کردند تشکر و قدرانی می کنم و امیدوارم این تلاش و دلسوزی آنها باعث ایجاد نشاط هرچه بیشتر در کشور و جامعه باشد.

روز جمعه، 29 اردیبهشت ماه همه ما پای صندوق های رای می رویم و در کنار هم نام ایران را بر قله حماسه و افتخار ثبت می کنیم.