به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، رئیس فدراسیون شنا شیرجه و واترپلو کشورمان بعد از نایب قهرمانی تیمش در مسابقات شنای بازیهای همبستکی کشورهای اسلامی گفت: وقتی شرایط حمایتی از تیم ایران را با تیمهای شرکت کننده در این دوره از بازیها مقایسه می کنم به داشتن چنین شیرمردانی که این کار بزرگ را رقم زدند افتخار می کنم.

تیم آذربایجان دو بازیکن روس و صرب در اختیار داشت و تیم ترکیه نیز جزو برترین تیمهای دنیاست. همگی از بهترین امکانات شرایط و تجهیزات برخوردارند و به هیچ عموان قابل مقایسه با شرایط ما که حتی ١ استخر از خودمان نداریم نیست.

وی ادامه داد: شکست آذربایجان برایم قابل پیش بینی بود اما فکرش را هم نمی کردم مقابل ترکیه این نتیجه خوب را بتوانند رقم بزنند.ملی پوشان واترپلو در این دیدار بسیار خوب و هماهنگ ظاهر شدند و نشان دادند که حرفهای زیادی برای گفتن در آینده دارند. به تک تک آنها تبریک می گویم.

وی با تاکید بر این موضوع که این نایب قهرمانی بسیار قهرمانانه بود اظهار داشت: ما نه تنها به ترکیه نباختیم بلکه علیرغم نداشتن دو سانترفوروارد توانستیم با این تین قدرتمند ٩ بر ٩ مساوی کنیم. از دست دادن مدال طلا هم به دلیل تفاضل گلمان مقابل تیم سوم بود که باور کنید هیچ چیزی از ارزشهای این تیم غیرتمند کم نمی کند.

رضوانی در پایان گفت: ازمسئولین ورزش کشور تقاضا دارم این بچه ها توانا و مستعد را باور و حمایت کنند. من قول می دهم با حمایت حداقلی این تیم در بازیهای آسیایی ٢٠١٨ می تواند روی سکو باشد.